Kategorie Bloga

Kategorie

FRATTI

AKTUALIZACJA --- WYCOFUJEMY WSZELKIE PRODUKTY ROSYJSKIE Z NASZEGO SKLEPU---- WYPRZEDAJEMY I NIE BĘDZIEMY WIĘCEJ ICH ZAMAWIALI.  


Firma FRATTI powstała w 1999 roku, od ponad 20 lat zajmuje czołową pozycję na rynku kosmetycznym. Obecnie produkty firmy są dostępne w całej Rosji. Dział handlowy FRATTI obejmuje około 80 oficjalnych przedstawicieli oraz zasięg dostaw do ponad 50 krajów. Ponadto firma Fratti dostarcza na rynek ponad 450 marek kosmetyków. Wszystkie produkty powstają zgodnie z wysokimi standardami jakości w laboratorium. Przestrzega się surowych zasad etycznych. Produkty nie są testowane na zwierzętach.


Produkty firmy zyskały dużą popularność na różnych międzynarodowych wystawach. Serie „Russian Field”, „Shungite”, „Green Silk”, „Karelia Organica” to połączenie unikalnej receptury i jakości. To dzięki temu udało się osiągnąć szerokie uznanie na rynku. Seria Shungite została nagrodzona Grand Prix za zastosowanie tradycyjnych receptur w produkcji szamponów na rynek masowy oraz Srebrnym Medalem na wystawie Grand Etiquette. Ponadto Fratti wygrał IX Ogólnopolski Konkurs na Najlepsze Produkty Perfumeryjne i Kosmetyczne Roku. W 2014 roku firma została laureatem Krajowej Nagrody RPKA „Moje Kosmetyki” w kategorii „Seria produktów kosmetycznych” z serii „Szungit”. Seria z Czosnek zawierająca szampon i maskę do włosów bardzo podoba się użytkowniczkom i zbiera dobre opinie.


Kosmetyki FRATTI cieszą się dużym zainteresowaniem w Rosji, Europie (Rumunia, Łotwa, Litwa, Polska,  Estonia), Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Asortyment od ponad 20 lat zachwyca klientów. Wszystkie produkty są wytwarzane w ścisłej zgodności z wymogami Ministerstwa Zdrowia Federacji Rosyjskiej. Oprócz bezpośredniej kontroli nad procesem produkcji stawiane są  również wysokie wymagania co do jakości surowców i sposobu dostawy. W Polsce swoja popularność marka FRATTI zawdzięcza głównie produktom z serii Szungitowej po które klienci najczęściej sięgają: Szungit Czarne mydło, Szungit i Krzem Maska do Włosów Przeciw Wypadaniu, Szungit nawilżający spray, Szungit Antyoksydacyjny spray do włosów oraz Żel do Mycia Twarzy na Wodzie Szungitowej Anty Age.