Kategorie Bloga

Kategorie

PRO AKTIV

Firma specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji naturalnych suplementów diety. Produkty można nabyć w dobrym sklepie zielarskim zarówno stacjonarnie jak i internetowo. Nazwa Firmy PRO AKTIV powstała w 2004r. Tym samym zastępując i ujednolicać wcześniejsze rożne firmy oraz projekty. Marka PRO-AKTIV zdobyła ogromne doświadczenie i zaufanie klientów. Podstawowym celem produkcji jest bazowanie na roślinach i innych naturalnych surowcach.


W produktach PRO AKTIV nie ma miejsca na chemiczne komponenty oraz sztuczne konserwanty. PRO AKTIW to Polski producent oryginalnych koloidów niejonowych. Produkty najwyższej jakości które firma produkuje zawdzięcza metalom szlachetnym, które wykorzystują do produkcji nano-koloidów. Komponenty do produkcji PRO AKTIV pozyskuje bezpośrednio od Mennicy Polskiej.


Sztandarowymi produktami firmy Pro Actiw są bez wątpienia koloidy złota, srebra oraz platyny. Produkty te cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientów. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów te charakteryzują się wysokim stopniem czystości oraz bardzo wysoką jakością. Produkty takie jak srebro koloidalne wykorzystują właściwości srebra i łączą je w formie koloidu z wodą demineralizowaną.


Podczas produkcji podstawową czynnością jest kontrola jakości do której przywiązuje się największy nacisk. Najbardziej cenionymi produktami PRO-AKTIV są koloidy niejonowe czyli Srebro koloidalne, Złoto koloidalne, Miedź koloidalna oraz Platyna koloidalna. Od pewnego czasu firma wprowadziła do swojej oferty Naturalne Oleje w formie suplementów diety, takie jak: Olej Jarzębinowy Syberyjski, Olej z pestek arbuza, Olej Reishi, Olej z Głogu, Olej Cedrowy Syberyjski. W sklepie internetowym Moja Natura zawarliśmy najciekawsze produkty z oferty firmy ProActiv.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na produkty tego producenta. Oferta firmy Pro Activ jest przez nas obserwowa, i w miarę możliwości poszerzana w momencie pojawienia się nowego, i interesującego produktu.