Kategorie Bloga

Kategorie

Bezgluten - Producent żywności bezglutenowej

Bezgluten to firma oferująca produkty bezglutenowe. Firma funkcjonuje na rynku Polskim już od roku 2004 i od tamtego momentu rozwinęła się na pozycję absolutnego lidera Polskiego rynku produktów bezglutenowych. Biuro firmy znajduje się w miejscowości Posądza – niewielkiej wsi położonej w pobliżu Krakowa. Firma Bezgluten od lat dąży do jednego celu, by nietolerancja glutenu, celiakia oraz fenyloketonuria nie były już największymi przeszkodami w codziennym życiu – swój cel firma realizuje oferując wysokiej jakości produkty bezglutenowe stosując w ich produkcji innowacyjne technologie oraz receptury będące na najwyższym europejskim poziomie.


Doświadczenie oraz pasja do tego co robią pozwoliła im stworzyć wspaniałe produkty, które przekonują swoim smakiem oraz pozwalają odkryć BEZGLUTENową stronę kuchni. Wszystkie surowce oraz produkty są kontrolowane na wielu etapach by zapewnić, że oferowany produkt jest jak najwyższej jakości. Już od lat firma pomaga osobom zmagającym się z niedogodnościami chorób takich jak celiakia na nowo odkrywać smaki kuchni oraz znieść ograniczenia, z którymi do tego czasu musieli się zmagać, oferując bezglutenowe zamienniki wielu produktów spożywczych.


Produkty tej firmy cieszą się dobrymi opiniami a opinie są od bardzo szerokiego już grona klientów. Firmie bezgluten zaufały już tysiące klientów nie tylko w kraju ale również zagranicą. W ofercie firmy Bezgluten klienci znajdą między innymi mąki, chleby, ciastka i słodycze oraz makarony bezpieczne dla osób, które cierpią na celiakię. Połączenie długiej wiedzy oraz doświadczenia pozwala firmie BEZGLUTEN dostarczyć swoim klientom produkty dla nich bezpieczne, które wyróżnia smak oraz forma. Ze względu na charakterystykę celiakii produkowanie żywności bezglutenowej musi przestrzegać bardzo ściśle wyznaczonych procedur, ponieważ nawet niewielka ilość glutenu w żywności może powodować nieprzyjemne konsekwencje, stąd szczególna uwaga jaką firma Bezgluten poświęca całemu procesowi produkcji na każdym jej etapie analizując nieustannie otrzymywane surowce, próbki oraz gotowe produkty aby upewnić się, że w trakcie procesu produkcyjnego produkty nie zostały zanieczyszczone.


Ponadto firma posiada certyfikat Global Quality BRC Food v.7 oraz IFS v.6 potwierdzający jakość wytwarzanych produktów. Sięgając po produkty firmy Bezgluten mogą być państwo spokojni o swoje samopoczucie i oddać się przyjemności jedzenia. Bezgluten za swoje starania otrzymał liczne nagrody oraz wyróżnienia za oferowane produkty, a wieloletnie, już ponad 15 letnie doświadczenie firmy pozwoliło jej ugruntować się na rynku żywności bezglutenowej, przez co firma zyskała wielu wiernych klientów. Do najczęściej nagradzanych produktów firmy bezgluten bez wątpienia należą bułeczki oraz bochenki chleba i inne wypieki, które nagradzane były w latach: 2004, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 oraz 2015 w wielu różnych kategoriach.


Jeśli szukacie produktów bezglutenowych wysokiej jakości w przystępnych cenach polecamy zapoznać się z naszą ofertą na produkty firmy Bezgluten. W ofercie mamy szeroki asortyment produktów w przystępnych cenach.

na stronę