Kategorie Bloga

Kategorie

Aliness

Aliness to marka która jest powiązana z firmą Medicaline jej głównym celem jest opracowywanie zaawansowanych produktów, głownie suplementów diety, przy produkcji których wykorzystywane są najnowsze technologie. Medicaline to rodzima firma oparta o Polski kapitał, zlokalizowana w Karczewie pod Warszawą. Firma może poszczycić się nowoczesnym zakładem produkcyjnym. Głównymi założenia realizowanymi przez Aliness to podążanie za trendami na rynku Suplementów diety i dostarczanie Klientom produktów których oczekują. Aliness sięga po opatentowane składniki oferowane przez producentów z różnych części świata.


Produkty standaryzowane Aliness cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów zarówno w aptekach jak i sklepach zielarskich internetowych i stacjonarnych. Preparaty mają spójną przyjazną szatę graficzną. Sklep internetowy MojaNatura jak i nasz sklep stacjonarny posiada szeroką ofertę tych produktów. Firma spełniająca najwyższe narzucane przez Unię Europejską standardy produkcji oraz magazynowania, które opisane są w standardach farmaceutycznych GMP oraz HACCP.


Własna produkcja, zakład wraz z magazynem surowców oraz doświadczeni technolodzy i specjaliści umożliwiają firmie szybkie reagowanie na trendy obecne na rynku. Wszyscy dostawcy firmy Aliness® są wnikliwie oraz cyklicznie kontrolowani pod kątem jakości dostarczanych surowców, aby zapewnić, że do klienta trafią produkty możliwie najwyższej jakości.


na stronę