Kategorie Bloga

Kategorie

Aliness


Aliness to marka która jest powiązana z firmą Medicaline jej głównym celem jest opracowywanie zaawansowanych produktów, głównie suplementów diety, przy produkcji których wykorzystywane są najnowsze technologie. Medicaline to rodzima firma oparta o Polski kapitał, zlokalizowana w Karczewie pod Warszawą. Firma może poszczycić się nowoczesnym zakładem produkcyjnym. Głównymi założenia realizowanymi przez Aliness to podążanie za trendami na rynku Suplementów diety i dostarczanie Klientom produktów których oczekują. Aliness sięga po opatentowane składniki oferowane przez producentów z różnych części świata.


Produkty standaryzowane ekstrakty roślinne Aliness cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów zarówno w aptekach jak i sklepach zielarskich internetowych i stacjonarnych. Preparaty mają spójną przyjazną szatę graficzną. Sklep internetowy MojaNatura jak i nasz sklep stacjonarny posiada szeroką ofertę tych produktów. Najniższe ceny w sieci.  


Firma spełnia najwyższe narzucane przez Unię Europejską standardy produkcji oraz magazynowania, które opisane są w standardach farmaceutycznych GMP oraz HACCP. Dla producenta takiego jak Aliness istotne są również opinie klientów. Suplementy takie jak Witamina C, Acerola, Colostrum, Magnez, Selen, Cytrynian magnezu, ADEK Aliness czy Ashwagandha stanowią popularny wybór wśród naszych klientów poszukujących suplementów diety wysokiej jakości. W swojej ofercie producent zawarł również produkty takie jak: Kolagen arthro sprint, Witamina B Complex Methyl, Tokotrienols czy Maślan sodu. Nasz sklep oferuje produkty Aliness od samego początku działalności firmy. Nowości pojawiające się wprowadzamy do oferty. Ostatnim wprowadzonym produktem jest 5 HTP by Michał Undra z serii Nootropics. Naszym Klientom oferujemy stały rabat i najlepsze ceny na produkty Aliness. Wyciągi standaryzowane na zawartość substancji czynnych a także opracowane formuły pozwalają na skuteczne konkurowanie z producentami z zachodu i USA. Berberyna Resweratrol czy Monokalina z czerwonego ryżu to przykłady takich skoncentrowanych ekstraktów ziołowych. Firma współpracuje z certyfikowanymi przez GIS
laboratoriamitakimi jak J.S. Hamilton Poland S.A. a także Narodowym Instytutem Leków. Wszystko to w celu stałego podnoszenia jakości oraz kontroli bezpieczeństwa produkcji.


Własna produkcja, zakład wraz z magazynem surowców oraz doświadczeni technolodzy i specjaliści umożliwiają firmie szybkie reagowanie na trendy obecne na rynku. Wszyscy dostawcy firmy Aliness® są wnikliwie oraz cyklicznie kontrolowani pod kątem jakości dostarczanych surowców, aby zapewnić, że do klienta trafią produkty możliwie najwyższej jakości. Substancje czynne w preparatach posiadają wysoką biowchłanialność dzięki standaryzacji na składniki aktywne.


na stronę