Kategorie Bloga

Kategorie

Aliness

Aliness to marka która jest powiązana z firmą Medicaline jej głównym celem jest opracowywanie zaawansowanych produktów, głównie suplementów diety, przy produkcji których wykorzystywane są najnowsze technologie. Medicaline to rodzima firma oparta o Polski kapitał, zlokalizowana w Karczewie pod Warszawą. Firma może poszczycić się nowoczesnym zakładem produkcyjnym. Głównymi założenia realizowanymi przez Aliness to podążanie za trendami na rynku Suplementów diety i dostarczanie Klientom produktów których oczekują. Aliness sięga po opatentowane składniki oferowane przez producentów z różnych części świata.


Produkty standaryzowane Aliness cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów zarówno w aptekach jak i sklepach zielarskich internetowych i stacjonarnych. Preparaty mają spójną przyjazną szatę graficzną. Sklep internetowy MojaNatura jak i nasz sklep stacjonarny posiada szeroką ofertę tych produktów. Firma spełnia najwyższe narzucane przez Unię Europejską standardy produkcji oraz magazynowania, które opisane są w standardach farmaceutycznych GMP oraz HACCP. Dla producenta takiego jak Aliness istotne są również opinie klientów. Suplementy takie jak Witamina C, Acerola, Colostrum, Magnez, Selen, Cytrynian magnezu, ADEK Aliness czy Ashwagandha stanowią popularny wybór wśród naszych klientów poszukujących suplementów diety wysokiej jakości. W swojej ofercie producent zawarł również produkty takie jak: Kolagen arthro sprint, Witamina B Complex Methyl, Tokotrienols czy Maślan sodu.


Własna produkcja, zakład wraz z magazynem surowców oraz doświadczeni technolodzy i specjaliści umożliwiają firmie szybkie reagowanie na trendy obecne na rynku. Wszyscy dostawcy firmy Aliness® są wnikliwie oraz cyklicznie kontrolowani pod kątem jakości dostarczanych surowców, aby zapewnić, że do klienta trafią produkty możliwie najwyższej jakości.


na stronę