Kategorie Bloga

Kategorie

STANLAB

Firma STANLAB istnieje od 2000 roku swoją siedzibę ma w Gliwicach natomiast od lipca 2006 główna siedziba firmy mieści się w Lublinie przy ulicy K. Olszewskiego 12. STALNAB oferuje swoim klientom bardzo wysokiej jakości różnorodne preparaty, substancje chemiczne, odczynniki, testy, suplementy diety oraz sprzęt laboratoryjny. Firma przede wszystkim stawia na jakość oferowanych produktów czego dowodem jest wiele wyróżnień jakie uzyskała w minionych latach m.in. przyznany tytuł Gazeli Biznesu oraz Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Stanlab znany jest z produktów Czysty do analizy tak najczęściej wyszukują go internauci. Opinie na temat produktów i substancji które można znaleźć w ofercie są bardzo dobre. Co ważne ceny nie są wygórowane a dostępność bardzo szeroka bo produkty można znaleźć w sklepach internetowych a także wpisując frazę Stanlab Allegro.


Warto zwrócić uwagę na fakt, że STANLAB SP. Z O.O. w zależności od źródła zakupu substancji chemicznych, może pełnić rolę dystrybutora lub dalszego użytkownika albo importera. Niezależnie od tego w jakiej roli występuje w danym łańcuchu dostaw wypełnia wszystkie nakładane na nią obowiązki które są uregulowane w Rozporządzeniach Parlamentu Europejskiego REACH, mające na celu aby dostarczane surowce były zgodne z wytycznymi prawa. Oferta firmy STANLAB to przede wszystkim bardzo imponująca, zawierająca niemal 3000 produktów wysokiej jakości lista, spośród której klienci mogą znaleźć wiele rodzajów preparatów, odczynników, substancji chemicznych czy nawet sprzętu laboratoryjnego – spośród tej licznej listy staraliśmy się wybrać te najciekawsze produkty, o najbardziej uniwersalnym zastosowaniu. Tak szeroki asortyment wyspecjalizowanych produktów powoduje, że głównym klientem firmy Stanlab są podmioty takie jak laboratoria kosmetyczne, naukowe, chemiczne a nawet szkoły czy instytuty badawcze. Firma współpracuje z wieloma podmiotami, nie tylko w kraju ale również za granicą. Mowa tutaj o krajach takich jak Rosja, Ukraina Holandia, Niemcy, Belgia, Włochy a nawet Chinami i Japonią. W roku 2012 firma rozwinęła swoją działalność poza znaną jej dotychczas działalność i wykupiła w Lublinie przy ulicy Diamentowej nieruchomość, w której rozpoczęła produkcję płyt meblowych, sklejek czy innych akcesoriów meblowych i plandek. W skład firmy wchodzą obecnie 3 dodatkowe spółki: Stanchem Sp. Z o.o. zajmująca się produkcją surowców wykorzystywanych w przemyśle metalurgicznym, JarMag Sp z o.o. zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych wykorzystywanych w przemyśle włókienniczym oraz Revita Sp. Z o.o. która prowadzi sanatorium działające na rynku już od ponad 20 lat.


Produkty które cieszą się największym zainteresowaniem wśród naszych klientów to: Askorbinian Sodu, Dimetylosulfotlenek (DMSO), Kwas L-askorbinowy, Węgiel Aktywny, Płyn Lugola.