Kategorie Bloga

Kategorie

Pharmovit

Firma Pharmovit jest polskim producentem suplementów diety znajdującym się w Płocku przy placu Gabriela Narutowicza 1/6. Firma od 2013 roku skupia się na produkcji szerokiego asortymentu produktów począwszy od ekstraktów bazujących na cennych roślinach zielnych, witamin oraz minerałów ale również produkty posiadające certyfikaty BIO, PL-EKO-04 i suplementy diety GymFood przeznaczone do stosowania przez osoby aktywne fizycznie.


Podstawowy element odpowiedzialny w firmie za produkcje wysokiej jakości suplementów i preparatów jest własna, nowoczesna linia produkcyjna wdrażająca na każdym etapie najwyższe unijne standardy GMP czy HACCP oraz magazyn surowców niezbędny do przechowywania poszczególnych składników preparatów. Gwarantuje to, że producent ma pełną kontrolę nad jakością produktu końcowego i może dostarczyć swojemu klientowi produkt wysokiej jakości. Podstawowym założeniem PharmoVitu jest produkcja oraz dostarczanie do klienta suplementów diety oferujących najwyższe standardy jakości i innowacyjności w dziedzinie suplementacji unikając dodawania zbędnych sztucznych wypełniaczy.


Producent wprowadził na rynek serię produktów Pharmovit® SPORT – produkty dedykowane przede wszystkim dla sportowców i osób dbających o swoją kondycję fizyczną. Receptury suplementów z serii Sport zostały opracowane z osobami, dla których aktywność fizyczna to codzienność i styl życia – na bazie doświadczenia. Suplementy te charakteryzują się czystym składem bez zbędnych wypełniaczy, zawartością wysoko skoncentrowanych ekstraktów oraz witamin, wysokim procentem substancji czynnych, a na dodatek produkty są zamknięte w roślinnych kapsułkach Vcaps® uznanej formy Lonza Corporation wywodzącej się ze Szwajcarii. Suplementy diety z serii Sport są dodatkowo zamknięte w estetycznych i co najważniejsze szklanych – bardziej chemicznie neutralnych słoiczkach z ciemnego szkła.


Poza serią produktów przeznaczonych dla sportowców na uwagę zdecydowanie zasługuje seria Herballine™ będąca starannie wyselekcjonowaną i opracowaną serią złożonych suplementów diety, która bazuje wyłącznie na składnikach pochodzenia naturalnego, wzbogaconych minerałami i witaminami oraz unikalnym na świecie ekstraktem z pieprzu czarnego BioPerine®. Podobnie jak z serią Sport, suplementy Herballine zostały zamknięte w opatentowanych kapsułkach roślinnych Vcaps®.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na produkty firmy Pharmovit, którą wraz z upływem czasu poszerzamy o nowe produkty godne uwagi oraz o interesującym składzie i zastosowaniu odpowiadającym obecnym potrzebom rynku.