Kategorie Bloga

Kategorie

Hepatica

Hepatica jest polskim producentem suplementów diety działającym na rynku już od wielu lat. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Niemce przy ulicy Nasutów 164. Swój sukces firma zawdzięcza założycielowi – Sławkowi Rasińskiemu – podróżnikowi oraz badaczowi fascynującego świata przyrody. Firma Hepatica w swojej ofercie zawiera przede wszystkim bogactwo suplementów diety z substancji pochodzenia naturalnego. Produkty firmy Hepatica to jednak nie tylko suplementy diety w formie kapsułek ale również w formie olejków, przypraw a nawet soków. Niezależnie od wybranego produktu można być pewnym, że otrzymany produkt będzie wysokiej jakości oraz pozbawiony zbędnych substancji w postaci zanieczyszczeń czy metali ciężkich. Wynika to bez wątpienia z dużego przywiązania producenta do jakości oferowanego produktu co skutkuje kontrolowaniem każdego etapy produkcji w zgodzie z najnowszymi i najściślejszymi europejskimi standardami wytwarzania żywności funkcjonalnej.


Spośród oferty jest wiele produktów wysokiej jakości zasługujących na uwagę, wśród tylko niektórych można wymienić: wiele rodzajów Colostrum, Maca w dużej dawce 6000mg, Triphala, Ekstrakt z gorzkiego Melona (Bitter Melon), jednak producent posiada w swojej ofercie również inne bardzo nietuzinkowe i wyspecjalizowane suplementy takie jak: Mleko Klaczy, Shilajit, ekstrakt z żywicy Guggul, czy ekstrakt standaryzowany ze świętej bazylii Tulsi. Większość suplementów diety firmy Hepatica wyróżnia się również formą opakowania, ponieważ poza bardzo spójną identyfikacją wizualną pozwalającą na szybkie odróżnienie producentów Hepatiki od innych suplementów na półce, większość produktów zamknięta została w szklanym słoiczku – zdecydowanie bardziej chemicznie obojętnym od tradycyjnego plastikowego opakowania, a dodatkowo opakowania są wykonane z ciemnego szkła redukującego ilość światła docierającego do kapsułki w środku. Warto wspomnieć również o technologii w której zamknięte zostały substancje aktywne, a technologia ta to opatentowana Szwajcarska formułą kapsułki roślinnej Vcaps® Plus stworzona z myślą o Weganach oraz doskonałych właściwościach uwalniających składniki aktywne zawarte w kapsułce w odpowiednim momencie


Producent zapewnia o wysokiej jakości swoich produktów, oraz o fakcie, że unika dodawania zbędnych substancji jeśli nie jest to niezbędne. W kapsułkach próżno szukać również stearynianu magnezu, a każdy produkt posiada stosowne certyfikaty jakości i autentyczności oraz posiada aktualne badania dotyczące bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Hepatica – Polskiego producenta suplementów diety klasy premium. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg ciekawych pozycji, którą dosyć regularnie poszerzamy o nowe i ciekawe produkty odpowiadające zapotrzebowaniu klientów.