Kategorie Bloga

Kategorie

MedikoMed

MedikoMed to rosyjski producent specjalizujący się w produkcji produktów kosmetycznych. Firma działa na rynku już od ponad 25 lat i przez ten czas skupia się na produkowaniu kosmetyków przeznaczonych dla całej rodziny. Przez cały czas działania firma zyskała sobie dobrą reputację, w szczególności na rodzimym rynku w Rosji, gdzie zaufały firmie już miliony klientów. Medico Med umiejętnie łączy to co dobre z natury ze swoimi produktami, aby móc zaoferować swoim producentom ciekawe i nietuzinkowe produkty do różnorodnych zastosowań. Do produkcji swoich produktów MedicoMed wykorzystuje wyłącznie spełniające wysokie standardy jakości ekstrakty roślinne, które zawierają dużą ilość substancji biologicznie czynnych. Podczas przetwarzania fito-ekstraktów stosuje się unikalną technologię wytwarzania mikrogranulek, opracowaną przez rosyjskich naukowców.


Firma posiada nowoczesną linię produkcyjną certyfikowaną zgodnie z stosownymi wymaganiami ISO 9001-2011 oraz sztab wykwalifikowanych naukowców pracujących nad unikalnymi recepturami na kremy. Producent posiada ponad 150 różnych produktów w swoim portfolio, spośród których zdecydowanie największą popularność zdobył Aktywator Wzrostu Włosów w płynie bazujący na naturalnych składnikach oraz krem na hemoroidy Tygrysie Oko bazujący na ekstraktach z przewiertnia długolistnego, wosku pszczelego, ekstraktów z kasztanowca czy oleju z dziurawca. W ofercie sklepu Moja Natura zawarliśmy również wielokolorowe naturalne glinki kosmetyczne przeznaczone do stosowania na skórę, oraz Aktywator Wzrostu Włosów wzbogacony dodatkiem kofeiny.


Początkowo dostępne wyłącznie w Rosji a obecnie dostępne niemal na całym świecie kosmetyki rosyjskiego producenta Mediko Med są zdecydowanie produktem, który warto wypróbować samemu. W ofercie sklepu internetowego Moja Natura zawarliśmy naszym zdaniem najciekawsze i najbardziej pożądane pozycje tego producenta, i planujemy poszerzać nasz asortyment w miarę zapotrzebowania klientów na inne równie ciekawe produkty.