Kategorie Bloga

Kategorie

Biooil - Producent olejów lnianych i kokosowych

Firma Laboratorium BIOOIL to firma, która powstała w 2007 roku a idea przyświecająca jej powstaniu było dostarczanie na polski rynek produktów wysokiej jakości pochodzących prosto z natury. Początkowo działająca na rynku lokalnym firma szybko zyskała na popularności i zaczęła działalność na skalę całego kraju. Już od ponad 12 lat firma nieustannie zdobywa doświadczenie w branży dbając jednakowo o jakość oferowanych produktów a co za tym idzie satysfakcję swoich klientów. Firma posiada również swoje laboratorium, w którym to jakość produktów jest nieustannie monitorowana, przez co produkowane przez firmę oleje osiągają bardzo wysokie parametry odżywcze. Firma wdrożyła również certyfikat ISO:22000:2005, który gwarantuje pełen nadzór oraz kontrolę jednostek nadrzędnych nad prawidłowością procesów technologicznych oraz Certyfikat Ekologicznej Produkcji. Biooil zbiera bardzo pozytywne opinie o swoich produktach. Olej z wiesiołka Biooil w ostatnim czasie znalazł bardzo szerokie grono odbiorców wśród klientów krajowych i zagranicznych naszego sklepu.


Zdobyte w branży doświadczenie pozwoliło firmie BIOOIL na rozwój oraz wybudowanie nowoczesnego laboratorium, w których produkty są badane pod względem jakości. Swoją działalność firma zaczęła od wyprodukowania oleju lnianego, który obecnie należy do czołówki najlepszych jakościowo olejów dostępnych na Polskim rynku. Olej Budwigowy Laboratorium Biooil charakteryzuje się łagodnym smakiem i w całym procesie zarówno produkcji tłoczenia na zimno jak i transportu oraz dystrybucji w sklepach zielarsko medycznych i zielarskich jego temperatura nie przekracza 10 stopni. Dieta dr. BUDWIG w której olej lniany tłoczony na zimno jest istotnym składnikiem jest popularna szczególnie wśród osób chcących obniżyć poziom złego cholesterolu i trójglicerydów. Olej lniany jest jednym z najlepszych źródeł kwasów Omega 3.


Do najbardziej sztandarowych produktów firmy można zaliczyć również Olej kokosowy, który znajdzie zastosowanie w kuchni, jako kosmetyk lub może nawet posłużyć do zrobienia domowej pasty do zębów oraz Oleje lniane doskonale nadające się jako składnik niektórych potraw, czy z czarnuszki tłoczone na zimno. Olej z wiesiołka Biooil zwany też olejem wiesiołkowym. Oleje Budwigowe a także inne wysyłamy do Państwa w specjalnych termoizolacyjnych termosach które gwarantują utrzymanie temperatury oleju Omegalen. 


Olej z Czarnuszki egipskiej to także sztandarowy produkt firmy a każdy kto pyta gdzie kupić produkty w niskich cenach powinien sięgnąć do oferty internetowych sklepów ze zdrową żywnością. Szukasz olejów zimnotłoczonych nierafinowanych najwyższej jakości wystarczy zerknąć do naszej oferty.