Kategorie Bloga

Kategorie

Colfarm - Producent suplementów diety

Firma Colfarm to nowoczesne polskie przedsiębiorstwo zajmujące się wytwarzaniem produktów farmaceutycznych od roku 1999. Firma nieustannie się rozrasta oferując swoim klientom coraz nowsze oraz bardziej zaawansowane metody produkcji preparatów. Aktywnie reagują na zmiany rynkowe i dostosowują swój asortyment do zapotrzebowań klientów. O wysokich standardach produkcyjnych firmy świadczyć może przyjęty przez nią system GMP oraz HACCP, oraz uzyskany dla własnego laboratorium Certyfikat biegłości mikrobiologicznej uzyskany w Międzynarodowym Centrum Badań Biegłości. 


Wszystkie procedury wdrażania nowych produktów przebiegają w firmie zgodnie z wysokimi standardami aby oferowane produkty w pełni spełniały wymagania klienta. Wiedza z natury oraz wiele lat tradycji pozwoliło firmie stworzyć bardzo szeroki wybór produktów bazujących na składnikach naturalnych. Pośród nich klienci znajdą przede wszystkim suplementy diety.


Oferta firmy Colfarm obejmuje często poszukiwane suplementy diety z popularnych ziół, które znane są w ludowej medycynie oraz sztuce zielarskiej już od lat. W linii produktów "Zioła w tabletkach" znajdziemy rośliny takie jak Karczoch, Melisa, Pokrzywa, Skrzyp, Ostropest Plamisty czy Żurawina. Należy pamiętać jednak, że główny asortyment firmy Colfarm stanowią suplementy diety w kapsułkach, przez to są one łatwe w przyjmowaniu.


Firma Colfarm jest również Laureatem licznych wyróżnień i nagród w zakresie oferowanego asortymentu, wśród których jest między innymi certyfikat przedsiębiorstwa "Fair Play", Diamenty Forbesa 2016, Nagroda Profesorów Farmacji czy kilka Podkarpackich Nagród Gospodarczych. Zioła w tabletkach to znak rozpoznawczy Colfarmu.

na stronę