Kategorie Bloga

Kategorie

Gal - Producent suplementów diety

Gal to firma z ponad 25-letnią tradycją. Firma wyspecjalizowała się w produkowaniu naturalnych preparatów opartych o składniki prosto z natury. Elementem starań firmy oraz długiej pracy ekspertów firma GAL wyspecjalizowała się w produkcji suplementów pod postacią żelatynowych kapsułek. W ofercie producenta poza samymi suplementami diety znajdują się również kosmetyki. Firma aktywnie reaguje na zmiany i zapotrzebowania rynku i stara się dostarczać swoim klientom produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach. Główny asortyment firmy stanowią oleje, suplementy diety produkowane na bazie naturalnych składników oraz oleje z ryb znane jako tran. Celem zapewnienia klientom najwyższej jakości produktów oleje firmy Gal są tłoczone "na zimno" bez dostępu światła oraz powietrza a surowce, z których tłoczone są oleje pozyskiwane są z zielonych rejonów Polski.


Elementem sukcesu firmy jest umiejętność dostosowywania rozwiązań technicznych do potrzeb produkcji. W ten właśnie sposób firma wyspecjalizowała się w produkcji elastycznych kapsułek żelatynowych, których postać przyjmują prawie wszystkie preparaty. Ta forma zamykania substancji suplementu to duży komfort przyjmowania dla wielu ludzi.


Dwa należące do firmy nowoczesne zakłady produkcyjne znajdujące się w Poznaniu wyposażone są w nowoczesne automatyczne linie technologiczne, które pozwalają na produkcję wyjątkowych suplementów. Firma ponadto wdrożyła system kontroli jakości HACCP oraz system wytwarzania produktów zgodny z praktyką GMP. Firma wiele razy została wyróżniona za nowatorskie oryginalne i w pełni naturalne preparaty a w roku 2003 została nagrodzona znakiem NAJWYŻSZA JAKOŚĆ przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością. Od początku istnienia firma GAL bierze czynny udział w targach, sympozjach i spotkaniach naukowych dotyczących medycyny i kosmetologii naturalnej, na których jest często nagradzana za oryginalne, nowatorskie i w pełni naturalne preparaty.