Kategorie Bloga

Kategorie

GorVita - Producent maści, żeli oraz suplementów diety

GorVita rozpoczęła działalność w roku 1989 początkowo jako dystrybutor wybranych firm farmaceutycznych. Firma jednak postanowiła uniezależnić się od swoich partnerów i zacząć produkować naturalne preparaty pozbawione chemii. Firma wyspecjalizowała się w produkcji suplementów roślinnych oraz preparatów do użytku zewnętrznego. Dzięki tej decyzji firma GorVita przybrała formę, którą znamy do dziś. Do oferty firmy trafiły różnorodne maści oraz suplementy diety.


Firma ściśle współpracuje z Uzdrowiskiem w Rabce korzystając z ich wieloletniego doświadczenia w zakresie wykorzystywania wód leczniczych, które stanowią również składnik niektórych produktów firmy Gor Vita. Firma nieustannie poszerza swój asortyment starając się sprostać wymaganiom rynku i jednocześnie dba o wysoką jakość oferowanych produktów. W roku 2016 firma uzyskała certyfikat ISO 227616:2007, który potwierdzil zgodność Systemu Zarządzania w zakresie projektowania. Ponadto w 2009 roku uhonorowana godłem "Najlepsze w Polsce" został żel z Kasztanowcem, miłorzębem oraz babką lancetowatą. Maść propolisowa to przykład produktu wykorzystującego właściwości naturalnego produktu z ula czyli propolisu. Maść z żyworódki bardzo dobrze oceniana i w atrakcyjnej cenie to kolejny bardzo dobrze trafiony rynkowo produkt. Klienci sięgający po produkty firmy z Rabki często wybierają ich kilka i uzupełniają nimi domową apteczkę. Podobnie takie produkty jak PNEUMOVIT zatoki.


Do produktów, które cieszą się największym uznaniem klientów żel z aloesu, który znajduje wiele zastosowań, głównie nawilżających, Żel kasztanowy z rutyną przeznaczony do pielęgnacji nóg oraz Maść witaminowa, która swoje zastosowanie znajdzie szczególnie w upalnym lecie jako środek na nieprzyjemne poparzenia słoneczne.