Kategorie Bloga

Kategorie

Herbapol Kraków - Producent herbat i suplementów diety

Firma Herbapol Kraków to znana każdemu Polska firma z długą tradycją. Działalność rozpoczęła się już w 1946 r, a celem firmy było dostarczenie swoim klientom preparatów ziołowych w postaci herbatek czy suszy ziół do tworzenia mieszanek. Wraz z rozwojem firmy Herbapol poszerzył swój asortyment o krople, nalewki oraz syropy, a niektóre z nich na stałe zagościły w naszych domach. Firma wypracowała sobie wysokie stanowisko oferując swoim klientom produkty wysokiej jakości oraz mieszanki oparte na wieloletnim doświadczeniu.


Herbapol w swojej historii przeszła ogromną transformację i kiedy na polskim rynku powstało wiele innych firm zajmujących się podobnym asortymentem Herbapol nie pozostał w tyle. Osobiście obserwujemy rozwój zarówno produktów jak i zmianę szaty graficznej od co najmniej siedmiu już lat. Obecnie firma może się pochwalić trzema w pełni wyposażonymi oraz nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi, trzema laboratoriami oraz wieloma międzynarodowymi certyfikatami do których zaliczyć możemy między innymi certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) czy ISO 9001 i ISO 22000, uzyskane po to by dostarczać swoim klientom produkty wysokiej jakości, wszystko w zgodzie z ich hasłem "Herbapol – Masz to w naturze". Eliksiry ziołowe z herbapolu zyskują szereg klientów ze wzglądu na tradycyjną naturalność tych produktów. Ostatnio wprowadzone do oferty Eliksir z Jeżówki czy wcześniejsze z Jemioły a także Klimax mają ciekawe składy i dobre opakowanie.Eliksir na ciśnienie zawiera na przykład wyciągi z czosnku i głogu a zawartości procentowe są w każdym z nich dokładnie wyszczególnione. Seria olejki eteryczne Herbapol stale się powiększa, a olejek Wrotyczowy jest naprawdę bardzo popularny szczególnie do walki z insektami i komarami. Wśród suplementów ziołowych znajdziemy Coronachinin produkt który został stworzony przez farmaceutów jak podaje producent do tego wszystkie składniki są bardzo dokładnie w nim wyszczególnione. wszystko to można kupić w sklepach internetowych takich jak MojaNatura.pl


Herbapol to polska firma z długą tradycją, która prawdopodobnie przynajmniej raz zagościła w każdym domu. Nie powinien też dziwić fakt, iż produkty oferowane przez firmę były wielokrotnie nagradzane. Na ten moment na stronie Herbapolu możemy znaleźć informacje o 20 przyznanych nagrodach oraz certyfikatach, jednak biorąc pod uwagę ciężką pracę oraz zapał, z jakim firma stawia na rozwój ta liczba może niedługo wzrosnąć. Na dzień dzisiejszy, dzięki bogatej ofercie i powszechnie znanej marce, KZZ „Herbapol” w Krakowie SA jest największym przedsiębiorstwem zielarskim w swoim regionie. Firma zbiera szereg pochwał nawet wśród takich autorytetów zielarskich jak dr. Henryk Różański który na swoim blogu pochwalił ostatnio Herbapol za lek ziołowy Cholitol płyn doustny.


Polecamy szeroki wybór produktów tej znanej i wywodzącej się z tradycji zielarstwa firmy.

na stronę