Kategorie Bloga

Kategorie

Olimp laboratories - Producent suplementów diety

Olimp Laboratories Sp. z o.o. To polska firma z długą historią zajmująca się produkcją suplementów diety, farmaceutyków oraz odżywek dla sportowców. Firma nieustannie dba o swój rozwój by dostarczać swoim klientom produkty najwyższej jakości. W roku 2015 firma oddała do użytku Ośrodek Badawczo Rozwojowy, jeden z najbardziej innowacyjnych w całej Europie na którego wyposażeniu znajdują się nowoczesne urządzenia umożliwiające dogłębne badania substancji, na których operuje firma. Obecnie Olimp prowadzi również działalność dydaktyczno naukową pomagając w jego obrębie na prowadzenie wykładów, ćwiczeń oraz realizacji plac dyplomowych przez studentów. Obecnie Firma Olimp Labs należy do dwóch kluczowych klastrów naukowych, co pozwala na dalszy rozwój, oraz współpracuje ściśle z kilkoma jednostkami naukowymi jako partnerami naukowymi. 


W ponad 70 krajach, do których eksportowane są ich produkty ludzie docenili dbałość o jakość i bezpieczeństwo jakimi firma darzy każdy swój produkt. Misja firmy jest bardzo prosta – dostarczać klientom lepszego komfortu życia oraz witalności oferując im produkty wysokiej jakości w możliwie przystępnych cenach. Poza odłamem firmy zajmującym się produkcją suplementów diety "na co dzień" firma posiada również część, która zajmuje się produkcją wyspecjalizowanych odżywek dla sportowców, te z kolei są bardzo często wykorzystywane przez sportowców celem osiągania lepszych wyników w sporcie. 


Firma Olimp Labs już od lat aktywnie działa na rynku oferując swoje suplementy nie tylko dla sportowców, ale również ludzi chcących uzupełnić swoją dietę w niezbędne składniki odżywcze. Obecnie do najpopularniejszych produktów firmy możemy zaliczyć suplementy diety takie jak Therm Line, popularny spalacz tłuszczu na bazie ekstraktów z owoców cytrusowych i guarany serię Vita-Min Plus, zawierającą kompleksowe dawki witamin oraz minerałów zarówno dla kobiet jak i seniorów oraz Chela Mag B6 uzupełniający niedobory magnezu w organizmie. Wiele z suplementów firmy Olimp Labs już na stałe zagościło w naszych domach i są one regularnie stosowane, a sama firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.