Kategorie Bloga

Kategorie

Sanbios - Producent suplementów diety

Firma Sanbios powstała w 2005 roku w Gliwicach i zajmuje się produkcją oraz dystrybucją kosmetyków oraz suplementów diety. Misją firmy jest dostarczanie na rynek naturalnych preparatów wysokiej jakości w przystępnych cenach aby były dostępne dla każdego. Firma specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji kosmetyków i naturalnych suplementów diety, których składniki pochodzą głównie z lokalnych źródeł dzięki czemu niektóre ze składników, są lepiej dla nas przyswajalne, gdyż rosną na tej samej szerokości geograficznej. Pośród najbardziej sztandarowych produktów firmy wymienić można: Acerolę, Dziką różę w Proszku, Natur C Active czy Pilonyx. Do znanych produktów firmy należy zaliczyć Krem ze śluzem Ślimaka który jest na rynku od wielu lat i cieszy się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród osób odwiedzających sklepu zielarskie. Opinie pań które go stosują są bardzo pozytywne. Każdy kto zastanawia się gdzie kupić produkty Sanbios z pewnością znajdzie je w internecie, a także na allegro czy w lokalnym sklepie zielarskim. Jednym z nowszych produktów firmy jest Propolis Plus Cynk i Acerola. Znalazł on uznanie wśród zwolenników naturalnych suplementów diety ze wzglądu na swój innowacyjny skład.


Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii wytwarzania, promowane przez firmę SANBIOS produkty nie tracą swych naturalnych właściwości. Asortyment firmy spełnia wysokie wymagania jakościowe Unii Europejskiej a wszystkie preparaty są legalne i zarejestrowane w Głównym Inspektoracie Sanitarnym (GIS) w Warszawie, a kosmetyki mają zgłoszenie UE.


Do sztandarowych i popularnych produktów firmy należą np: Skórka dzikiej róży w proszku, Acerola w tabletkach, która stanowi bogactwo naturalnej Witaminy C oraz Pilonyx, który stanowi wsparcie dla naszych włosów.