Kategorie Bloga

Kategorie

Swanson - Producent suplementów diety

Założona w roku 1969 w USA w Północnej Dakocie w USA firma Swanson Health Products to znany i uznany na świecie producent suplementów diety najwyższej jakości. Firma założona została w Stanach Zjednoczonych przez syna szwedzkiego emigranta Augusta Swansona. Pomysł na firmę zrodził się, kiedy życiowa pasja jego syna, Lelanda Swansona, jaką był golf zaczęła sprawiać mu trudność, co było dla niego objawami artretyzmu. Leland szukał pomocy u lekarzy jednak bezskutecznie. Leland sam zaczął zgłębiać temat suplementów diety, i nie długo po tym wpadł na pomysł firmy, która prowadziła sprzedaż wysyłkową suplementów diety prosto do klienta. Firma z czasem rozrosła się a obecnie liczy sobie już ponad 50 lat owocnej historii oraz doświadczenia.


Oferta Firmy Swanson to aktualnie już ponad kilkaset pozycji preparatów w formie kapsułkowanej, tabletkowej, płynnej oraz proszkowej w zależności od możliwości technologicznych. Sproszkowane najwyższej jakości zioła, ekstrakty i wyciągi roślinne standaryzowane na zawartość aktywnych substancji czynnych, czyste witaminy i minerały w najlepiej przyswajalnych formach to podstawa oferty firmy Swanson. Firma Swanson Health Products, to z pewnością jedna z największych firm suplementacyjnych na świecie, przyświecające jej motto to najwyższej jakości produkty, ekologiczność produkcji, najlepsze składniki kontrolowanego pochodzenia użytych komponentów, oraz zachowanie atrakcyjnej ceny.


Swanson Health Products powstała w wyniku marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. I dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera już do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia. Swanson jest dumny ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci korzystający z jego oferty byli w pełni zadowoleni. Te konsekwentnie czynione działania od początku istnienia firmy po dzień dzisiejszy gwarantują, że produkty Firmy Swanson Health Products a przede wszystkim ich składniki są testowane na różnych etapach procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy, a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.

na stronę