Kategorie Bloga

Kategorie

Sylveco - Producent kosmetyków naturalnych i organicznych

Sylveco to polski producent kosmetyków z naturalnych składników, tworzonych z pasją oraz fascynacją otaczającej przyrody. Swój obecny status oraz sukces firma zawdzięcza ogromowi pracy oraz wysiłku włożonego w rozwój niewielkiej rodzinnej manufaktury do swoich obecnych rozmiarów, gdzie firma uznawana jest za jednego z liderów w dziedzinie produkcji naturalnych kosmetyków.


Wizytówką firmy jest zawartość naturalnych i w żaden sposób nie przetworzonych chemicznie surowców naturalnych we wszystkich produktach w ofercie. Staranny dobór składników pozwoliło firmie na opracowanie wyjątkowych produktów, w których składzie nie znajdziecie szkodliwych substancji takich jak SLS czy parabeny, które obecnie stanowią podstawę niemal każdego sklepowego kosmetyku. Atutem kosmetyków Sylveco poza ich nietuzinkowym składem są również ich zapachy, a jako, że walory zapachowe kosmetyku dla wielu klientów również mają znaczenie, tak i te produkty zaskoczą nie jednego. Mocną stroną firmy są również ludzie, którzy ją tworzą. Dbają i czuwają nad jakością produktów, angażują się w produkcję na wszystkich jej etapach oraz nieustannie dostosowują swój asortyment do zapotrzebowań klientów.


Gwarantem jakości oferowanych produktów są liczne wyróżnienia i nagrody, które firma otrzymała przez lata swojej działalności. W skład firmy wchodzą również inne marki: Sylveco, Sylveco dla dzieci, Biolaven oraz Vianek, które powstały z myślą o świadomych klientach poszukujących naturalnych produktów pielęgnacyjnych. Szeroki asortyment kosmetyków z pewnością powinien zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów.


Dzięki zaangażowaniu pracowników Sylveco obecnie marka stanowi jeden z większych podmiotów na Polskim rynku zajmujących się produkcją oraz dystrybucją kosmetyków, które czerpią z dobroci natury.

na stronę