Kategorie Bloga

Kategorie

Herbex - Producent herbat i ziół

Herbex to rodzinna firma powstała w roku 1991 w miejscowości Hrasne na Słowacji. Założeniem firmy była produkcja wysokiej jakości herbat ziołowych pochodzących prosto z natury. Lata rozwoju pozwoliły firmie rozwinąć się w tym zakresie, udoskonalić produkcję oraz poszerzyć asortyment produktów w ofercie. Na ten moment firma do zaoferowania ma bogaty wybór herbat ziołowych, owocowych oraz sypanych. Od momentu założenia firma przeszła liczne przemiany i etapy modernizacji co pozwoliło jej na rozszerzenie asortymentu i udoskonalenie oferowanych produktów. Na dzień dzisiejszy firma ma w swojej ofercie bogaty asortyment herbat zarówno porcjowanych jak i sypanych, również w odmianach owocowych. Do herbatek, które cieszą się największą popularnością wśród klientów zaliczyć możemy bez wątpienia herbatkę z czyśćca, która stanowi połączenie czyśćca leśnego oraz prostego, czy herbatkę z Tymianku w saszetkach.


Oferta firmy Herbex składa się przede wszystkich z herbatek, które można stosować przy wielu dolegliwościach. Herbatki Herbex charakteryzują się dobrym składem bazującym na naturalnych ziołach bez zbędnych substancji. Dla wygody przygotowywania herbatki Herbex pakowane są w saszetki, przez co możemy z łatwością zabrać herbatkę do pracy czy szkoły i tam zaparzyć nie martwiąc się o fusy. Wśród herbatek dostępne są zarówno mieszanki ziołowe oraz zioła jednorodne do zaparzania.


Ciężka praca oraz przestrzeganie rygorystycznych zasad zaowocowały w otrzymaniu nagród: Certyfikatu ISO 9001 oraz Nagrody Ministerstwa Gospodarki Republiki Słowacji dla największego eksportera zatrudniającego do 100 pracowników. Firma dzięki zgodności z najwyższymi standardami otworzyła swoje oddziały na terenach wielu krajów, w tym Polski, Czech czy Węgier. Produkty Herbex cieszą się również dużą popularnością zarówno na polskim jak i rodzimym rynku a produktom firmy zaufały już miliony klientów, polecamy więc zapoznać się z ofertą tego producenta, jeśli poszukujecie ziołowej herbatki wspomagającej. W sklepie MojaNatura staramy się wraz z zapotrzebowaniem naszych klientów poszerzać asortyment na wybranych producentów, więc zachęcamy do częstego przeglądania naszych nowości.