Kategorie Bloga

Kategorie

Inwent Herbs - Producent płynnych suplementów diety


Inwent Herbs to polska firma zajmująca się produkcją suplementów diety pod postacią płynów oraz kapsułek, z naturalnych składników. Firma zlokalizowana jest w Lublinie przy ul. Łabędziej 13. Mottem tej firmy jest "Naturalnie dla całej rodziny" a osoby tworzące firmę uważają, że jedynym trafnym wyborem jest powrót do natury. Dzięki zdobytemu doświadczeniu firma jest w stanie zaoferować swoim klientom ciekawe produkty, przede wszystkim w formie płynnej, które ze względu na formę są łatwe w suplementacji. Oferowane produkty charakteryzują się wysoką jakością już na etapie dobieranych surowców. Zgodnie z przepisami unijnymi każdy producent produkujący produkty takie jak suplementy diety ma obowiązek spełniać określone wymogi i wytyczne, i nie inaczej jest w tym przypadku. Wszystkie aspekty produkcji podlegają ścisłej kontroli oraz nadzorowi, aby zapewnić klientowi produkt wysokiej jakości na europejskim standardzie.


We wszystkich produktach firmy Inwent Herbs znaleźć można odwołania do kilkusetletniej zielarskiej praktyki. Wśród klientów szczególnym uznaniem cieszy się linia Para Herbs. Produkty te oparte są na naturalnych składnikach, przez co mogą zainteresować osoby, które nie chcą zażywać kolejnego produktu, w którym substancją aktywną jest substancja chemiczna. Produkty firmy Invent Herbs obecne są na polskim rynku już od dosyć długiego czasu i zyskały swoje grono zwolenników.


Do sztandarowych produktów firmy możemy zaliczyć Para Herbs oraz Para Herbs Plus, które stanowią kompleksowe wsparcie organizmu przy problemie z pasożytami. Hepato Herbs to kolejny ciekawy produkt z oferty firmy, służy on do wsparcia pracy wątroby, pęcherzyka żółciowego oraz trzustki. Jednak te produkty to zaledwie ułamek całej oferty producenta. Suplementy diety w płynie firmy InventHerbs są zamknięte w szklanych buteleczkach – które są bardziej chemicznie neutralne niż plastikowe opakowania. Te same szklane opakowania są wykonane z ciemnego szkłą ograniczającego ilość światła docierającego z zewnątrz do produktu celem zachowania ich właściwości przez jak najdłuższy czas. Kandida Herbs

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.