Kategorie Bloga

Kategorie

Aura Herbals - Producent suplementów diety

Firma Aura Herbals zajmuje się produkcją oraz dystrybucja żywności posiadającej restrykcyjny certyfikat BIO, suplementów diety oraz żywności funkcjonalnej. Głównym założeniem firmy jest dostarczanie swoim klientom produktów naturalnych wysokiej jakości ze starannie dobranych składników pochodzących niemal z całego świata. Firma posiada własny zakład konfekcjonowania żywności oraz suplementów diety i współpracuje z licznymi sklepami ze zdrową żywnością czy sklepami zielarskimi na terenie całego kraju aktywnie reagując na obecne trendy rynkowe i zapotrzebowania klientów. W swojej ofercie firma Aura Herbals posiada już ponad 150 różnych produktów a w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo te najciekawsze pozycje. Wśród wybranych przez nas produktów klienci znajdą między innymi: Witaminę D3 w kroplach, Ashwagandha w tabletkach, Oleje kokosowe, czy Żeń Szeń koreański. W ofercie produktów Aura Herbals znaleźć można również olej kokosowy w wielu odmianach, doskonały do smażenia czy stosowania jako substytut innych olejów. 


Firma Aura Herbals starannie oraz skrupulatnie kontroluje każdy etap produkcji dbając o to by specyfikacja produktu przestrzegała wszystkie parametry określone w tak zwanej formule wzorcowej. Ponadto wszystkie receptury są starannie opracowywane w konsultacji ze specjalistami na podstawie licznych badań naukowych. Wiele suplementów diety oferowanych przez firmę Aura Herbals jest zamknięte w formie łatwych do przyjmowania płynów, sprayów oraz kapsułek. 


Receptury produktów są starannie opracowywane wraz ze sztabem specjalistów w zakresie żywienia oraz na podstawie licznych badań. Wszystkie składniki produktów są sprawdzane, a receptury dot. produkcji wybranego suplementu spisywane i przestrzegane na dalszych etapach produkcji. Firma starannie nadzoruje fazę produkcji na każdym etapie, wszystko po to by zapewnić klientowi produkt najwyższej jakości. Taka dbałość o istotne skłądowe procesu produkcji zyskała firmie Aura Herbals dobrą opinię na rynku, co z kolei przekłada się na wielu klientów.