Kategorie Bloga

Kategorie

EcoBlik - Producent herbatek oraz ziół


EcoBlik, obecnie własność i integralna część polskiej firmy MedicaLine, producenta ekologicznej żywności oraz wysokiej jakości naturalnych suplementów diety, to firma specjalizująca się w tworzeniu herbatek, mieszanek ziołowych oraz innych naturalnych mieszanek ziołowych zgodnie z recepturami Stefanii Korżawskiej – polonistki, poetki oraz autorki wielu publikacji na temat ziołolecznictwa. Głównym celem marki Ecoblik® jest kreowanie świadomego, zdrowego podejścia do żywienia. Wszystkie produkty w portfolio zawierają wyłącznie ekologiczne składniki. Nie znajdziesz w nich żadnych sztucznych dodatków, aromatów i barwników. Hetmańska Mistrzowska Ziemiańska to przykładowe mieszanki ziołowe Korżawskiej.


W ofercie Ecoblik® znajdują się: Herbatki ziołowe mgr Stefanii Korżawskiej, Herbatki ziołowe Dla Aktywnych, Herbatki "Magiczne Krajobrazy", Kawy ziarniste, Herbaty klasyczne oraz Zioła. Herbatki Ecoblik charakteryzują się bardzo ciekawym składem, przez co nic nie stoi na przeszkodzie aby zagościły w naszej spiżarni na dłużej. Jako, że herbatki są w formie sypanej, do ich zaparzenia wystarczy najprostszy zaparzacz, przez co osoby, które nie tolerują fusów w herbacie nie muszą rezygnować z produktów firmy Eco Blik i ich bogactwa z natury.


Wiele z herbatek w ofercie powstało na bazie receptur Stefanii Korżawskiej. Stefania nazywała siebie przyjaciółką ziół, co widać najlepiej w linii produktów sygnowanych jej imieniem. Firma posiada certyfikat EKO co świadczy o rygorystycznej kontroli jakości oraz produktach najwyższej jakości z najlepszych surowców. Herbatki Ziołowe Stefanii Korżawskiej to połączenie dobrze znanych w medycynie ludowej ziół w ciekawe połączenia smakowe, które powinny przypaść do gustu miłośnikom herbaty.