Kategorie Bloga

Kategorie

Altermedica - Producent naturalnych soków i suplementów diety

Alter Medica jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją dla których przyroda jest wielką spiżarnią surowców i roślin, które pomogą ich klientom cieszyć się zdrowiem. AlterMedica jest jednym z wiodących producentów na polskim rynku specjalizującym się w wytwarzaniu naturalnych suplementów diety oraz kosmetyków. Liczne certyfikaty, wyróżnienia oraz podziękowania potwierdzają wysoką jakość oferowanych produktów. Niektóre z nich to: Drzewko Życia – statuetka przyznana kilkakrotnie podczas targów „Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury”, Medal Europejski przyznawany przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, wyróżnienie Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii oraz nagroda, którą firma ceni sobie szczególnie - Statuetka „Serce za Serce” przyznana przez Fundację im. Profesora Zbigniewa Religi w dowód najwyższego uhonorowania firm.


W ofercie tego producenta jest wiele egzotycznych produktów takich jak mango afrykańskie, jagody goji, owoce noni lub korzeń kudzu, jednak to zaledwie ułamek spośród szerokiego asortymentu produktów spośród których wiele z nich jest równie ciekawych. Do sztandarowych produktów firmy należą również soki. Propozycje takie jak sok z Aloesu oraz z pokrzywy również cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. W trosce o klienta firma zatrudnia wielu ekspertów, których zadaniem jest tworzenie produktów wysokiej jakości, co umożliwia firmie nowoczesny zakład produkcyjny.


Alter Medica to jedna z czołowych polskich firm produkujących suplementy diety oraz inne produkty na bazie rzetelnej wiedzy oraz naturalnych składników wysokiej jakości. Nowoczesne linie produkcyjne pozwalają ekspertom z firmy opracowywać złożone produkty. Wśród wielu produktów tego producenta w naszym sklepie można znaleźć pozycje takie jak Aloe Vera Driking Gel, Sok z Karczocha, Czystek w kapsułkach, Kolagen morski, Szczeć  w kapsułkach czy Oregano w płynie.