Kategorie Bloga

Maści i żele

Maści i żele na skórę

Jest 242 produktów.

W kategorii tej znajdziemy szeroki wybór produktów w postaci Balsamów, maści i żelów do pielęgnacji skóry, a także niwelowania niedogodności. Żaden z oferowanych produktów nie jest LEKIEM, gdyż są to produkty kosmetyczne do stosowania na skórę. Nasza ofarta zawiera większość znanych produktów na rynku. Są wśród niej takie dobrze znane produkty jak krem Alpenkrauter niemiecki balsam z dodatkiem ziół alpejskich w aż czterech rodzajach zarówno ten firmy LLOYD czyli koloru niebieskiego lub zielona jak to określają niektórzy z Klientów a także w wersji białej firmy Lacure. Te niemieckie kremy zyskały sobie wielu zwolenników wśród osób starszych jak i sportowców. Maść-krem z Czarcim pazurem w kilku rodzajach i kilku producentów w tym Von Pulach Hof czy też Dr. Sachers , kilka rodzajów maści żywokostowej i żeli z żywokostem i śluzem ślimaka. Szungit w kremach i maści z Biszofitem połtawskim także znalazłu się w naszej ofercie. Niestety niektóre produkty które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i miały dobre opinie takich jak ajurwedyjska maść Madhivala od pewnego czasu nie są już dostępne na rynku. W ich miejsce pojawiło się kilka nowości od znanych producentów takich jak Gorvita czy też czeska firma Virde. Szeroki wybór stanowią w Naszej ofercie kremy i maści pochodzenia rosyjskiego, a także te importowane z Ukrainy. W tej kategorii można znaleźć także kremy z Glistnikiem produkty pomagające przy grzybicy stóp czy kurzajek. Pojawiają się też maści konopne z zawartym naturaln...

W kategorii tej znajdziemy szeroki wybór produktów w postaci Balsamów, maści i żelów do pielęgnacji skóry, a także niwelowania niedogodności. Żaden z oferowanych produktów nie jest LEKIEM, gdyż są to produkty kosmetyczne do stosowania na skórę. Nasza ofarta zawiera większość znanych produktów na rynku. Są wśród niej takie dobrze znane produkty jak krem Alpenkrauter niemiecki balsam z dodatkiem ziół alpejskich w aż czterech rodzajach zarówno ten firmy LLOYD czyli koloru niebieskiego lub zielona jak to określają niektórzy z Klientów a także w wersji białej firmy Lacure. Te niemieckie kremy zyskały sobie wielu zwolenników wśród osób starszych jak i sportowców. Maść-krem z Czarcim pazurem w kilku rodzajach i kilku producentów w tym Von Pulach Hof czy też Dr. Sachers , kilka rodzajów maści żywokostowej i żeli z żywokostem i śluzem ślimaka. Szungit w kremach i maści z Biszofitem połtawskim także znalazłu się w naszej ofercie. Niestety niektóre produkty które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i miały dobre opinie takich jak ajurwedyjska maść Madhivala od pewnego czasu nie są już dostępne na rynku. W ich miejsce pojawiło się kilka nowości od znanych producentów takich jak Gorvita czy też czeska firma Virde. Szeroki wybór stanowią w Naszej ofercie kremy i maści pochodzenia rosyjskiego, a także te importowane z Ukrainy. W tej kategorii można znaleźć także kremy z Glistnikiem produkty pomagające przy grzybicy stóp czy kurzajek. Pojawiają się też maści konopne z zawartym naturalnym CBD a także te z dodatkiem oczaru wirginijskiego takie jak Venoczar żel firmy Boni Frates. Jednym z topowych produktów zawartych tutaj jest maść żywokostowa, która jest pomocna przy wszelakich sytuacjach związanych z aparatem ruchu (kostno-stawowych). Kolejnym ciekawym producentem jest firma DR Retter, która oferuje maści balsamy kremy SUSTAVITAL rozgrzewające i chłodzące. Kremy z pijawką medyczną SOFIA w ostatnim czasie trudno dostępne posiadamy w kilku wariantach objętości i dwóch rodzajach jako krem Sofia i żel Sofia. Wprowadziliśmy ostatnio produkty kilku ukraińskich linii takich jak Fitodoktor, Końska Siła Domowy Doktor. Większość z nich w swoich składnikach mają znane i stosowane składniki pochodzenia roślinnego, a także śluz ślimaka, dziegieć brzozowy.  

Maści RATOWNIK DR. RETTER spotykają się z dobrą opinią wśród naszych klientów ze względu na swój unikalny skład oraz zastosowanie. Osoby zmagające się z problemami skórnymi na pewno znajdą tutaj jakąś maść na skórę dla siebie. Jeżeli poszukujecie maści na Wasze problemy skórne to zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym Moja Natura. Swoim klientom oferujemy towar wysokiej jakości w przystępnej cenie. Towar wysyłamy w błyskawicznym tempie. Każdy klient szukający kremów lub maści czyli kosmetyków do pielęgnacji skóry znajdzie ich w sklepie MojaNatura.pl mnóstwo. Jeżeli szukasz gdzie kupić dowolny produkt w tej kategorii koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu Online.

Więcej
na stronę