Kategorie Bloga

Kategorie

Mitra - Producent naturalnych suplementów diety na oczyszczanie

Firma Mitra powstała w roku 1994. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ul Grenadierów 13/96. Z początku zajmowała się przede wszystkim importem herbat do Polski. W 1999 r. Firma wprowadziła swój pierwszy produkt, który wyznaczył nowy kierunek ich działania. Od tamtego momentu Mitra zajmuje się produkcją suplementów i naturalnych środków na różne dolegliwości. Mimo, że oferta produktów może wydawać się niewielka, ponieważ wynosi zaledwie kilka produktów, wszystkie te produkty były starannie opracowywane oraz przygotowywane przez długi czas. W tej dziedzinie firma zdecydowanie postawiła na jakość a nie na ilość.


Ich zdecydowanie najlepszym i najbardziej rozpoznawalnym sztandarowym produktem jest Colon Pack – kompleksowy system oczyszczania organizmu z toksyn i pasożytów, cieszący się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Colon pack to połączenie trzech produktów: Parasine plus, czyli produktu parazytologiczny w kapsułkach, CoFiber, czyli multibłonnika z dodatkiem ziół oraz herbatki ziołowej Mitra. Każdy z tych produktów można również kupić osobno, jednak zarówno skład jak i dawkowanie tych produktów pozwala nam na czerpanie w pełni z zestawu Colon Pack stosując wszystkie trzy produkty. Oczyszczanie z produktami Mitra z pasożytów i złogów, jest zabiegiem, który warto wykonać regularnie.


Na szczególną uwagę zasługuje również herbatka Mitra, również na oczyszczanie organizmu charakteryzująca się bardzo dobrym i opatentowanym składem. Herbatka mitra cieszy się dużym zainteresowaniem wśród swoich klientów, którzy często wracają wyłącznie pod herbatkę mitra, ponieważ są na tyle zadowoleni z jej działania. Naturalna herbatka oczyszczająca Mitra została nagrodzona pierwszym miejscem na targach Zdrowia i Urody Venus 2009 a także na Targach Medycyny Naturalnej ECOMED 2009 i od wielu lat cieszy się uznaniem osób z niej korzystających.


Multiset to bardzo ciekawy kompleksowy i naturalny produkt firmy Mitra w skład którego wchodzą składniki pochodzenia wyłącznie naturalnego takie jak soki roślinne minerały takie jak cynk mangan miedź chrom. Nie zawiera on zbędnych substancji i jest bez konserwantów. MultiSet jest suplementem diety w formie płynu, przez co jest łatwy w suplementowaniu nawet dla osób, które mają problem z przyjmowaniem suplementów diety w kapsułkach.


Firma mitra posiada w ofercie także herbaty zielone smakowe które są dodawane do produktów w formie gratisów. W sklepie internetowym Moja Natura do każdego zakupu zestawu Colon Pack dodajemy jako gratis opakowanie smakowej herbatki. Polecamy zapoznać się z naszą ofertą na produkty polskiego producenta Mitra, w której zawarliśmy większą część tego producenta. Opinie o produktach firmy które można znaleźć w Internecie są bardzo pozytywne.