Kategorie Bloga

Oczyszczanie organizmu

Oczyszczanie z toksyn

Jest 220 produktów.

Detoksykacja, odtruwanie, oczyszczanie, detoks czy po prostu oczyszczanie organizmu lub eliminacja pasożytów, to znane metody poprawy funkcjonowania organizmu i wielu jego organów. Jedną z metod oczyszczenia organizmu jest naprawa/zmiana diety i nawadniania organizmu, wsparta substancjami pochodzenia naturalnego, ziołowego. Fitoterapeuci zajmujący się działaniem naturalnych substancji roślinnych zawartych w ziołach szukają w nich tych działań które skutecznie przyczyniają się do oczyszczania organizmu z toksyn i bytujących pasożytów. Organizm posiada zdolność oczyszczania się samoistnego w procesie nazywanym autofagia, autofagocytoza, nazywaną też samotrawieniem.

Proces w skrócie polega na tym, że komórki w sposób kontrolowany wykorzystują resztki cząsteczek, fragmentów komórek przetwarzając je na energię. Dotyczy to także znajdujących się w tkankach takich niekorzystnych elementów jak bakterie czy wirusy, uszkodzone fragmenty białek, które potrafią zostać spalone i zamienione w energię. Takie procesy przebiegają często szybciej w sytuacjach kiedy organizm ma dostarczone z zewnątrz substancje indukujące te reakcje, a także jest uruchamiany samoistnie. Również zmiana trybu życia czy dostarczanie substancji odżywczych indukuje ten proces.

Tą kategorię naszego sklepu poświęciliśmy produktom o takim właśnie zastosowaniu. Wiele z nich może wpłynąć na proces oczyszczania naszego organizmu. Szczególnie godny polecenia może być system oczyszczania organizmu Colon Pack, który jest kombinacją trzech produktów: kapsułek Parasine, błonnika Cofiber oraz herbatki Mitra, które wzajemnie się uzupełniają. Innymi godnymi polecenia produktami mogą byc również Para Farm MAX firmy Invent Farm czy Orzech Włoski od Pharmovitu.

Więcej
na stronę