Kategorie Bloga

Kategorie

Virde - Producent maści, żeli i suplementów diety

Virde Polska to spółka firmy Virde założonej w roku 1996 na terenie Czech. Początkowo firma zajmowała się dystrybucją asortymentu innych firm lecz z czasem postanowiła się rozwinąć i wprowadzić na rynek własne produkty. W Polsce firma rozpoczęła działalność w roku 2005, poprzednio jednak produkty firmy Virde dostępne były na rynku Słowackim i Węgierskim. W ofercie firmy obecnie znajdują się suplementy diety oraz kosmetyki. Podstawowym pionem biznesu spółki są kosmetyczne żele ziołowe. Pacjenci cenią je i chętnie po nie wracają. Jednakże w ofercie spółki, obok kosmetyków, znajdują się również suplementy diety.


Firma jednak nieustannie się rozwija inwestując w nowsze technologie co skutkuje poszerzanie się asortymentu o kolejne pozycje. Świadectwem jakości oferowanych produktów może być Laur Konsumenta, który firma otrzymała w roku 2008. Motto firmy brzmi: „Z naturą po zdrowie”, co widać po zaangażowaniu jakie firma wkłada w swój rozwój. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na nowe produkty Virde zainwestowało w rozwój firmy fundując swój własny park produkcyjny.


Świadectwem jakości produktów Virdepol jest otrzymany w 2008 roku Eko Laur Konsumenta. Jest to wyróżnienie przyznawane przez Polaków jako dowód najlepszej marki / produktu. Organizatorem programu "Laur Konsumenta" jest Przegląd Gospodarczy ukazujący się na łamach Gazety Prawnej - ogólnopolskiego dziennika zajmującego się tematyką prawną i ekonomiczną.


Oczywiście jak z każdym podmiotem zajmującym się wytwarzaniem produktów spożywczych na terenie Unii Europejskiej producenci muszą spełniać ścisłe i dokładnie określone standardy produkcyjne gwarantujące nie tylko bezpieczeństwo ale także jakość oferowanych produktów. Wśród wielu produktów firmy Virde znajdujących się w asortymencie sklepu Moja Natura na uwagę zasługuje wysokiej jakości 100% Olej rokitnikowy o pięknym czerwonym kolorze doskonale nadającym się do kuchni jako dodatek do sałatek, 20% Propolis w sprayu – bardzo łatwy w aplikowaniu i szczególnie przydatny w okresie wzmożonych zachorowań czy olej z dziurawca do stosowania na skórę. Miejscowo lub do masażu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą selekcją produktów Virde, którą powiększamy o nowe i ciekawe produkty w zależności od zapotrzebowania klientów