Kategorie Bloga

Mieszanki Ziołowe

Mieszanki ziołowe

Jest 197 produktów.

W tej kategorii przygotowaliśmy wszystkie mieszanki ziołowe oraz herbatki składające się z więcej jak jednego składnika i nadające się do zaparzania. Do zaoferowania mamy szeroki asortyment by upewnić się że każdy znajdzie coś dla siebie. Do najciekawszych produktów na pewno zaliczyć można naturalną herbatkę oczyszczającą MITRA. Jest to produkt o bardzo dobrym składzie i cieszący się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Herbatka ta wspomaga oczyszczanie organizmu, usuwanie toksyn z organizmu oraz ułatwia wypróżnianie. Jej unikalny skład przyczynia się do poprawy pracy naszego żołądka jelit czy nerek. Razem z kilkoma innymi produktami wchodzi w skład Colon Pack-u - zestawu produktów przeznaczonego do wspomagania oczyszczania organizmu. W tej kategorii znajdują się również liczne mieszanki ojca Klimuszki, słynnego w kręgach zielarskich zakonnika, autora wielu zielarskich publikacji i franciszkanina. W ofercie sklepu Moja Natura nie mogło zabraknąć dobrze znanych produktów firmy Herbapol Kraków, który oferuje bardzo dużą różnorodność mieszanek do różnych przeznaczeń. Ziołowe kompozycje dobierane są pod kątem synergistycznego działania. Ojciec Klimuszko dobierał je wedle własnej intuicji jednak współcześni fitoterapeuci tacy jak Dr. Henryk Różański kierują się bardziej wiedzą z chemii fitozwiązków łącząc w mieszanki ziołowe poszczególne surowce zielarskie. Klienci coraz częściej zamiast ziół w saszetkach Fix wybierają zioła sypane lub często tworzą własne mieszanki ziołow...

W tej kategorii przygotowaliśmy wszystkie mieszanki ziołowe oraz herbatki składające się z więcej jak jednego składnika i nadające się do zaparzania. Do zaoferowania mamy szeroki asortyment by upewnić się że każdy znajdzie coś dla siebie. Do najciekawszych produktów na pewno zaliczyć można naturalną herbatkę oczyszczającą MITRA. Jest to produkt o bardzo dobrym składzie i cieszący się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Herbatka ta wspomaga oczyszczanie organizmu, usuwanie toksyn z organizmu oraz ułatwia wypróżnianie. Jej unikalny skład przyczynia się do poprawy pracy naszego żołądka jelit czy nerek. Razem z kilkoma innymi produktami wchodzi w skład Colon Pack-u - zestawu produktów przeznaczonego do wspomagania oczyszczania organizmu. W tej kategorii znajdują się również liczne mieszanki ojca Klimuszki, słynnego w kręgach zielarskich zakonnika, autora wielu zielarskich publikacji i franciszkanina. W ofercie sklepu Moja Natura nie mogło zabraknąć dobrze znanych produktów firmy Herbapol Kraków, który oferuje bardzo dużą różnorodność mieszanek do różnych przeznaczeń. Ziołowe kompozycje dobierane są pod kątem synergistycznego działania. Ojciec Klimuszko dobierał je wedle własnej intuicji jednak współcześni fitoterapeuci tacy jak Dr. Henryk Różański kierują się bardziej wiedzą z chemii fitozwiązków łącząc w mieszanki ziołowe poszczególne surowce zielarskie. Klienci coraz częściej zamiast ziół w saszetkach Fix wybierają zioła sypane lub często tworzą własne mieszanki ziołowe z pojedynczych składników. Jednak większość z Nas zdaje się na producentów takich jak na przykład Herbex, Herbapol czy też Dary Natury i wybiera zestawione gotowe kompozycje. Przepisy na mieszanki do picia kąpieli czy też nawet do inhalacji najłatwiej jest znaleźć przeglądając fachową literaturę zielarską. Opinie na temat ich samodzielnego czy też autorskiego tworzenia są mocno podzielone. Zasada jest taka że zanim zaczniemy coś przygotowywać powinnićmu posiąść stosowny zasób wiedzy. Wiedzę taką od wieków przekazywali zakonnicy. Znane Mieszanki Bobifratów czy też Kapucyńskie zioła i balsam to klasyczne połączenie synergizmu działania ziół i miodu pszczelego.

Ziołowe mieszanki w tej kategorii są głównie w postaci suszu a nie już gotowe w torebkach oraz powinny być przygotowywane w określony dla każdej mieszanki sposób. Niektóre z mieszanek przykładowo powinny być parzone przez określony czas, żeby wydobyć z nich to co najlepsze. Jeżeli szukają Państwo informacji na temat wybranej mieszanki ziołowej to prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wasze pytania oraz wymienią się opiniami na temat danego produktu. Sklep internetowy Moja Natura prowadzi szybką wysyłkę paczek oraz oferuje produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

Więcej
na stronę