Kategorie Bloga

Kategorie

PEKTYNA DO DŻEMÓW łatwy i szybki sposób na domowe przetwory
Właśnie startuje Sezon na przetwory. Niebawem zaczną się pojawiać owoce wszelakie, Truskawki, jagody, maliny, agresty, porzeczki, wiśnie i w końcu śliwy. Nie należy zapominać oczywiście o ogórkach i ich kiszonej wersji oraz pomidorach i przecierach z nich właśnie.
Co to jest olejek eteryczny? Odpowiadamy
Stosowanie olejków eterycznych nie jest niczym nowym. Już w czasach starożytnych chętnie wykorzystywano ich niezwykle właściwości. Z kolei Awicenna, słynny lekarz średniowieczny, jako pierwszy dokonał ich destylacji. Jednocześnie opracował kilka technik masażu za pomocą olejków. Powstaje zatem pytanie, co to jest olejek eteryczny, a odpowiedź na nie poniżej.
Dokarmiamy zimą ptaki z  MojaNatura.pl  -  czyli JAK ZROBIĆ KARMNIK  Z  BUTELKI PET
Pokażemy Wam jak szybko i skutecznie wykonać karmnik dla ptaków z butelki PET i podstawki pod doniczkę. My od kilku lat wieszamy takie właśnie karmniki wokół domu i w naszym lesie. Ptaki szybko przyzwyczajają się do jego lokalizacji i potrafią zlatywać się z całej okolicy na posiłek. Zresztą zobaczycie sami
Ocet jabłkowy - kupić czy zrobić samodzielnie? - Instrukcja Krok po Kroku
Napiszemy krok po kroku jak w domu Ocet z jabłek zrobić samodzielnie, i na co zwracać uwagę aby nie popełnić błędów i nie być zmuszonym do kolejnej próby. Z angielskiego Apple vinegar lub niemieckiego Apfelessig czyli Ocet jabłkowy, to produkt całkowicie naturalny, który ma szereg zastosowań, niezależnie od tego, czy pijemy go w celach prozdrowotnych, czy używamy go do czyszczenia w domu.
Na upały i podczas wysiłku – Zróbmy własny napój izotoniczny
Na rynku jest wiele napojów izotonicznych, i cały czas pojawiają się nowe. Nic dziwnego, że bywamy zdezorientowani i nie wiemy który jest najlepszy dla odpowiedniego nawodnienia organizmu. Ciało człowieka traci płyny podczas pocenia się z gorąca lub z aktywności fizycznej i bardzo ważne jest, aby odpowiednio je nawadniać. Jeśli nie nawadniasz swojego organizmu prawidłowo możesz narazić się na odwodnienie organizmu.
Showing 1 to 5 of 13 (1 Pages)