Kategorie Bloga

Kategorie

Bezpieczne zakupy w MojaNatura.pl

W trosce o bezpieczeństwo i poufność danych Klientów podczas dokonywania transakcji zakupu i przed rozpoczęciem zakupów sugerujemy zawsze założenie w naszym sklepie własnego konta.

Wszelkie dane naszych Klientów, podawane podczas wypełniania formularza zamówienia są przetwarzane zgodnie z „Ustawą o ochronie danych osobowych „z 29.08.1997 r. i wykorzystywane jedynie na potrzeby realizacji Państwa zamówienia.

Odwiedzając sklep MojaNatura.pl Klient pozostaje anonimowy do czasu, kiedy zdecyduje się ujawnić swoje dane, dokonując zamówienia i wypełniając stosowny formularz. Do tego momentu gromadzone są wyłącznie dane standardowe z logów serwera takie jak nr IP Twojego komputera, data i czas odwiedzin, skąd jesteś i jakie produkty, grupy produktów czy podstrony sklepu oglądasz.

Wszystkie dane gromadzone o Kliencie, to jedynie te, które zostały podane podczas Państwa pierwszej rejestracji. Klient zawsze posiada możliwość podglądu i ewentualnej zmiany danych po zalogowaniu się w naszym sklepie.

Państwa dane osobowe są bezpieczne!

W rejestrze Głównego Inspektora Ochrony danych Osobowych pod numerem R012622/15 został zaewidencjonowany i zdefiniowany sposób i zbiór danych naszych Klientów.

Wykorzystujemy zabezpieczony serwer wyposażony w najskuteczniejsze mechanizmy ochrony przekazywania danych (danych osobowych i firmowych).

Płatności internetowe zabezpieczone są stosowanym przez nas protokołem SSL.

W każdym momencie mogą Państwo usunąć swoje dane podane przy rejestracji, wystarczy tylko napisać do nas mail na adres: info@mojanatura.pl i podać w liście swój login oraz hasło z dopiskiem „proszę usunąć moje dane"