Kategorie Bloga

Główna

Wspierające prawidłową pracę WĄTROBY 120g A. KLIMUSZKO

5900588004313

Zioła Ojca A.Cz. Klimuszko »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

27,20 zł

226,67 zł za 1kg

Więcej informacji

suplement diety


Produkt zawiera składniki opisywane przez Ojca Klimuszko. W mieszance jest ich 7, i są to rośliny występujące w naszym kraju, co jest zgodne z założeniami znanego polskiego zielarza Ojca Andrzeja Klimuszko.

Składniki:
suszone zioła: ziele karczocha, ziele pokrzywy, ziele mięty, ziele melisy, owoc jałowca, szyszka chmielu, owoc kopry włoskiego.

Stosowanie:
Preparat łagodnie usprawnia funkcje wydzielnicze wątroby. Działa żółciopędnie i żółciotwórczo. Pomaga usuwać toksyczne substancje z organizmu związane np. z nadużywaniem leków lub alkoholu. Stosować jako wspomagający w zaburzeniach trawiennych.

Sposób użycia:
1 saszetkę (4g) zaparzyć rano 2 szklankami wrzącej wody (2 x 200 ml). Parzyć 15 min. Pić w ciągu dnia; 1 szklankę 200ml 20 minut przed śniadaniem , 2 szklankę natomiast 20 minut przed kolacją. Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia to napar z 4 g ziół (1 saszetka)

UWAGA:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Przechowywanie:
Przechowywać w suchym miejscu , w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci, chronić od światła.

Zawartość netto:
120g

Producent:
EM Food&Pharma Production Sp. z.o.o 

ul. Laskowska 82, 62-051 Wiry,

www.klimuszko.pl

Produkty powiązane