Kategorie Bloga

Główna

Przeciw zaparciom zioła w saszetkach 120g A. KLIMUSZKO

5900588004320

Zioła Ojca A.Cz. Klimuszko »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

24,99 zł

Więcej informacji

Zioła w saszetkach przeciw zaparciom

suplement diety


Zioła w saszetkach Ojca Klimuszki to kompleksowa mieszanka składników pochodzących prosto z natury. Zioła w saszetkach przeciwko zaparciom to mieszanka przewidziana dla osób zmagających się z trudnościami z wypróżnianiem, zaparciami lub zaburzeniom trawienia. Związki śluzowe ślazu i siemienia lnianego, zawarte w preparacie, działają osłaniająco na ścianki żołądka a chłonąc wodę i zwiększając treść pokarmową, wspomagają pasaż jelitowy. Zawarte w saszetkach owoce dzikiej róży już dawno temu wykorzystywane były przy niektórych problemach związanych z układem trawienia. Kora wierzby natomiast stanowi źródło glikozydów fenolowych, które działają jak naturalna aspiryna, a ponieważ pomogą nam zahamować wytwarzanie prostaglandyn, to przyczynią się również do zwalczania biegunki.

Skład:
owoc dzikiej róży, siemie lniane, kwiat ślazu, ziele dziurawca, liść melisy, kora wierzby.

Zastosowanie:
Do stosowania w przypadkach trudności z wypróżnianiem, w zaparciach wywołanych zaburzeniami trawienia lub błędami żywieniowymi. Związki śluzowe ślazu i siemienia lnianego, działają osłaniająco na ścianki żołądka a chłonąc wodę i zwiększając treść pokarmową, wspomagają pasaż jelitowy.

Sposób użycia:
2 razy dziennie rano i wieczorem po posiłku, 1 saszetkę herbaty zalać szklanką gorącej, przegotowanej wody (200ml). Odstawić na 10-15 minut. Napar można dosłodzić zależnie od upodobań miodem lub słodzikiem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:
Przechowywać w suchym miejscu , w temp pokojowej, chronić od światła , w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zawartość netto:
120g

Producent:
Eldex Medical
POLSKA

Opinie

Napisz opinię

Przeciw zaparciom zioła w saszetkach 120g A. KLIMUSZKO

Przeciw zaparciom zioła w saszetkach 120g A. KLIMUSZKO

Napisz opinię

Produkty powiązane