Kategorie Bloga

Główna

Barley Grass (sproszkowany sok z młodej trawy jęczmienia) 240tabl SWANSON

087614060033

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

58,80 zł

Więcej informacji

Barley Grass (sproszkowany sok z młodej trawy jęczmienia)

suplement diety

 

2 tabletki

Barley Grass (trawa jęczmienna)

1g

SKŁADNIKI: Trawa jęczmienna, substancja wiążąca: kwasy tłuszczowe, substancja przeciwzbrylająca: sole wapniowe kwasów tłuszczowych, stabilizator: hydroksypropyl metylocelulozy, wodna otoczka tabletki: woda oczyszczona, hydroksypropyl metylocelulozy, wegetariański glicerol, chlorofilina miedziowo - sodowa.

SPOSÓB UŻYCIA: Dwie tabletki dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.


Zawartość netto:

240 tab

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

Dystrybutor:

PRO SPORT S.C.

POLSKA

SWR003

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Sproszkowany sok z młodej trawy Jęczmienia polecany może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Barley Grass to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Młody zielony Jęczmień i jego sok oraz właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Barley Grass (sproszkowany sok z młodej trawy jęczmienia) 240tabl SWANSON

Barley Grass (sproszkowany sok z młodej trawy jęczmienia) 240tabl SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane