Kategorie Bloga

Główna

Kompozycja Aroma-Oil 11ml ETJA

5908310446059

Etja »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

16,55 zł

150,45 zł za 100ml

Więcej informacji

Kompozycja Aroma-Oil

KOMPOZYCJA AROMA-OIL

Jest kompozycją odpowiednio dobranych naturalnych olejków eterycznych najczęściej wykorzystywanych w aromaterapii: eukaliptusowego, lawendowego, miętowego, sosnowego, z drzewa herbacianego /tea tree/ z dodatkiem mentolu, który szybko orzeźwia i ułatwia oddychanie. Wspomaga naturalne siły obronne organizmu oraz korzystanie wpływa na samopoczucie osób zakatarzonych i zmęczonych. Doskonały na stres, bezsenność, mięśniobóle, i inne dolegliwości, na które organizm jest narażony zwłaszcza w okresie jesienno zimowym.

DZIAŁANIE

Przeciwbólowe, bakteriobójcze, antyseptyczne, przeciwskurczowe, rozgrzewające,  przeciwzakaźne, antydepresyjne, przeciwbólowe, stymulujące, grzybobójcze.

Składniki(INCI):

olejek eteryczny eukaliptusowy, olejek eteryczny lawendowy, olejek eteryczny miętowy, olejek eteryczny sosnowy, olejek eteryczny z drzewa herbacianego.

SPOSÓB UŻYCIA 

  • Masaż rozgrzewający - dodać 3-5 kropli Aroma-Oil do 15 kropel olejku nośnikowego, a następnie kulistymi ruchami dłoni masować ciało.  

  • Kąpiel - wlać 5-7 kropli olejku do wanny wypełnionej 1/3 wody o temperaturze około 35⁰C. Należy staranie rozprowadzić olejek po powierzchni wody. Czas kąpieli 10-15 minut.

  • Rozpylanie (aromatyzacja) - wystarczy dodać kilka kropli olejku do nawilżacza powietrza lub kominka.

  • inhalacja górnych dróg oddechowych

CHARAKTERYSTYKA

  • Wysoka jakość potwierdzona atestami RK  oraz badaniami dermatologicznymi.

  • olejek naturalnego pochodzenia

  • skuteczność i bezpieczeństwo terapii

  • wydajność - buteleczka  11 ml wystarczy na ok. 25 zabiegów

  • rozsądna cena


ZAPACH

Przyjemny, delikatny, ziołowy

PRZECIWWSKAZANIA

Nie dopuszczaj do kontaktu z oczami. Nie stosować u dzieci poniżej 1 roku życia, kobiet w ciąży, osób ze skłonnych do alergii oraz osób chorych na astmę. Nie stosuj nierozcieńczonej kompozycji olejków bezpośrednio na skórę. Do użytku zewnętrznego.

PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na teamt Kompozycji Aroma-oil i jej zasosowania w aromaterapii wejdzna stronę 

www.aromaoil.pl

POJEMNOŚĆ:

11ml

PRODUCENT:

ETJA

Produkty powiązane