Kategorie Bloga

Główna

Miód Manuka MGO™ 550+ 250g MANUKA HEALTH

9421023620098

Manuka Health »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

293,48 zł

Więcej informacji

Miód Manuka MGO™ 550+ 250g

Miód Manuka MGO™ 550+ 250 g to produkt wybierany przez klientów, którzy chcą kupić najlepszy z dostępnych na rynku miód Manuka. Charakteryzuje się bardzo wysoką, certyfikowaną zawartością methylglyoxalu na poziomie 550+ mg/kg (MGO™ 550+).Informacje o certyfikacie MGO™Bardzo wysokie stężenie methylglyoxalu jest źródłem trwałych i cennych właściwości miodu Manuka:

  • pomocny w dbaniu o zdrowy stan skóry

  •  wyjątkowo korzystny wpływ na poprawę i utrzymanie dobrego stanu układu pokarmowego

  • dobroczynny wpływ na układ immunologiczny

Zalecane spożycie:

1-2 łyżeczek 3 razy dziennie przed posiłkiem. Opakowanie 250g przy spożywaniu trzech łyżeczek dziennie wystarcza na około dwa tygodnie.

Naukowo potwierdzone właściwości

Unikalny Miód Manuka MGO™ powstaje dzięki roślinie o nazwie Leptospermum scoparium, rosnącej tylko w Nowej Zelandii. Z początku wyjątkowe właściwości miodu Manuka były rozpoznawane i mierzone z wykorzystaniem testów, które dawały wyniki o dużych odchyleniach, w właściwe źródło aktywności miodu Manuka pozostawało niezbadane przez niemal 15 lat. Przełomu dokonała grupa naukowców kierowana Profesora Thomasa Henle z Politechniki w Dreźnie, w Niemczech.

Po raz pierwszy jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić, że za unikatowe właściwości miodu Manuka bezpośrednio odpowiedzialny jest naturalnie występujący w nim methylglyoxal.” - Prof. Thomas HenlePolitechnika Drezdeńska, 2008

Z powyższych badań wynika, że Miód Manuka MGO™ jest jak dotąd jedynym produktem żywnościowym na świecie, w którym znaleziono tak znaczne stężenie naturalnie występującego methylglyoxalu -  na poziomie od 30 mg/kg do ponad 800 mg/kg. Dla porównania, zawartość tego składnika w innych występujących na świecie miodach waha się od 1 do 10 mg/kg, średnio 3,1 mg/kg.

Więcej równie ciekawych informacji możemy doszukać się w Artykule na temat Aktywność antybiotycznej miodu manuka:

http://www.postepyfitoterapii.pl/wp-content/uploads/2016/02/pf_2015_258-262.pdf

Powstał on dzięki Instytutowi Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich w Poznaniu. ul. Wojska Polskiego 71B, 60-630 Poznań

Ich autorami są: Bogdan Kędzia, Elżbieta Hołderna-Kędzia

Produkt

Methylglyoxal, mg/kg

Miód Manuka

30-800 +

Inne miody

0-10

Inne produkty żywnościowe

0-50

Skład:

100% nowozelandzki miód manuka

Zawartość:

250g

Producent:

Manuka Health New Zealand Limited

Produkty powiązane