Kategorie Bloga

Główna

Zioła Szwedzkie z piołunem 90,2g IHRLICH

4013923105109

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

31,38 zł

Więcej informacji

Zioła Szwedzkie z piołunem 90,2g MARIA TREBEN

Są to oryginalne zioła szwedzkie w postaci sypkiej do zalania alkoholem, wyprodukowane na rynek niemiecki, teraz nareszcie dostępne w Polsce!

Dzięki tej mieszance ziołowej przygotujesz samodzielnie tinkturę.SKŁAD ZIÓŁ:

10 g piołunu, 5 g mirry, 0,2 g szafranu, 10 g liści senesu, 10 gkamfory, 
10 g korzenia rabarbaru, 10 g korzeni kurkumy, 10 g manny, 10 gteriaku 
5 g dziewięćsiłu, 10 g korzeni arcydzięglaPo rozrobieniu z alkoholem można przechowywać dowolną ilość czasu.

Przygotowane według Starego Rękopisu. Receptę tę znaleziono po śmierci sławnego szwedzkiego lekarza, rektora medycyny, dr Samsta, pomiędzy jego notatkami. Dr Samst uległ nieszczęśliwemu wypadkowi podczas jazdy konnej w 104-ym roku życia. Jego rodzice i dziadkowie również dożyli wieku patriarchalnego.

 

Opakowanie ziół (90,2g) należy zalać 2 x 0,7 litra 38-40% żytniówki lub dobrej wódki owocowej w 2-litrowej butelce z szeroką szyjką i pozostawić na 14 dni w słonecznym lub ciepłym miejscu. Nalewkę należy codziennie wstrząsać, również przed przecedzeniem do małych butelek i przed użyciem. Eliksir może być przechowywany przez wiele lat - im dłużej stoi, tym jest skuteczniejszy!

Sposób użycia:

Wewnętrznie

Profilaktycznie, według "Starego Rękopisu", zażywa się rano i wieczorem po jednej łyżeczce do herbaty. Przy niedomaganiach każdego typu można przyjmować trzy łyżeczki do herbaty. Przy złośliwych schorzeniach należy zażywać dwie do trzech łyżek stołowych dziennie w następujący sposób: każdą łyżkę ziół szwedzkich rozcieńczyć 1/8 litra herbatki ziołowej, porcję taką podzielić na dwie części i pierwszą z nich pić pół godziny przed, a drugą pół godziny po posiłku.

Zewnętrznie

Aby zrobić okład bierze się, w zależności od potrzeb, mniejszy lub większy kawałek waty lub ligniny, zwilża ziołami szwedzkimi i przykłada na odpowiednie miejsce, które wcześniej smaruje się maścią nagietkową lub dowolną tłustą maścią. Na to nakłada się nieco większy kawałek folii plastykowej, aby nie pobrudzić ubrania. Na koniec okład przymocowuje się przy pomocy chusty, lub okręca bandażem.

Okład powinien, w zależności od rodzaju schorzenia, oddziaływać od 2 do 4 godzin. Jeśli pacjent dobrze znosi okład, można go również pozostawić na noc. Po zdjęciu okładu, skórę w miejscu jego przykładania należy popudrować. Jeśli mimo to, u osób o bardzo wrażliwej skórze, wystąpią podrażnienia, należy okład stosować krócej lub na jakiś czas zupełnie z nich zrezygnować. 

W żadnym wypadku nie należy zapomnieć o natłuszczaniu skóry! Alkohol ją wysusza!

ZAWARTOŚĆ:

90,2gPRODUCENT:

IHRLICH

Produkty powiązane