Kategorie Bloga

Główna

Herbata Ning Hong 30sasz NINGHONG

5906489288050

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

23,95 zł

Więcej informacji

HERBATA NING HONG 30 saszetek

Herbata walcząca z kilogramami

Otyłość staje się w ostatnich latach chorobą cywilizacyjną.

Statystyki są bardzo niekorzystne i mówią o rosnącej otyłości w Europie. Według TNS OBOP już co czwarta Polka a także co trzeci Polak mają nadwagę ma nadwagę. Niewłaściwy tryb życia i odżywiania w istotnej mierze nasilają ten problem. Specjaliści alarmują, że sytuacja jest bardzo poważna. Konsekwencje są takie że aktualnie z powodu chorób układu krążenia wynikających najczęściej z nadwagi jest najwięcej zgonów. Takie schorzenia jak Miażdżyca, zawał serca, bóle kręgosłupa to schorzenia, występujące w polskim społeczeństwie. Nadwaga fatalnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Dlatego trzeba zrobić wszystko aby do nadwagi nie dopuścić. Ruchu w połączeniu z właściwym zbilansowanym odżywianiem, jest najlepszym sposobem na utrzymanie prawidłowej wagi i sylwetki. Dobrze jest też włączyć do diety naturalne produkty uzupełniające składniki które pobudzą organizm do reakcji metabolicznych i obniżenia wagi ciała.


Dlaczego herbatka Ning Hong

Medycyna chińska od wielu lat zaczęła przeżywać swój renesans. Fitoterapeuci z USA i Wielkiej Brytanii używają herbaty Ning Hong, dodatkowego składnika diet. Jako że kraje te mają znacznie większe problemy z otyłością niż Polska warto wziąć to za istotne. Herbata Ning Hong z powodzeniem może być stosowana z substancjami i produktami odchudzającymi. Zalety stosowania tej znanej chińskiej herbaty Ninghong Health Protection Tea doceniło już wiele osób na całym świecie. Trafia ona do bardzo wielu krajów Świata, a teraz jest dostępna także w Polsce. Jest dostępna na rynku od kilku lat a opakowanie jest rozpoznawalne ze sklepów zielarskich. Ciekawa forma zapakowania w pojedyncze torebki jest również doceniana przez wiele osób. Często opis jej działania i opinie można znaleźć na forum osób piszących o zdrowym odżywianiu.


Efekty wynikiem konsekwentnego i systematycznego stosowania

Regularnie stosowana herbata Ning Hong jest uzupełnieniem diety w zawarte w niej substancje pochodzenia roślinnego. Błonnik reguluje pracę jelit, nie powodując przy tym biegunek. Ning Hong skutecznie wspomaga, dając uczucie lekkości przez cały dzień. Synergistyczne działanie zawartych w niej ziół daje uczucie lekkości i komfortu z układu pokarmowego. Każdy kto interesuje się ziołami i Fitoterapią, w oparciu o skład herbatki Ning Hong sam oceni jej właściwości.

Składniki:


Ning Hong jest herbatą w skład której wchodzi:herbata (Camelia sinensis) 76%, kłącze pochrzynu (Rhizoma dioscoreae) 15% owoc głogu (Fructus crategi) 4% liść malwy (Malva Verticillata Leaf) 5%.

Przechowywanie:

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, nie przekraczającej 25ºC, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Sposób użycia:

Osoby dorosłe 1 torebkę zalać wrzątkiem i pozostawić na ok. 5 min. Herbatę należy starannie parzyć, można dolewać nawet kilkukrotnie wrzątkiem jeden napar.

Przeciwskazania:

dzieci, kobiety w ciąży, matki karmiące.

Zawartość netto:

30 saszetek x 3 g

Producent:

Ninghong

CHINY

Opinie

Ocena 
2018-08-01

ning hong

fajna chińska herbatka. stosowałem dłuższy czas i jestem zadowolony z rezultatów

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Herbata Ning Hong 30sasz NINGHONG

Herbata Ning Hong 30sasz NINGHONG

Napisz opinię

Produkty powiązane