Kategorie Bloga

Główna

Herbata Ning Hong 30sasz NINGHONG

5906489288050

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

33,50 zł

Więcej informacji

Suplement Diety

Otyłość staje się w ostatnich latach chorobą cywilizacyjną.

Statystyki są bardzo niekorzystne i mówią o rosnącej otyłości w Europie. Według TNS OBOP już co czwarta Polka a także co trzeci Polak mają nadwagę ma nadwagę. Niewłaściwy tryb życia i odżywiania w istotnej mierze nasilają ten problem. Specjaliści alarmują, że sytuacja jest bardzo poważna. Konsekwencje są takie że aktualnie z powodu chorób układu krążenia wynikających najczęściej z nadwagi jest najwięcej zgonów. Takie schorzenia jak Miażdżyca, zawał serca, bóle kręgosłupa to schorzenia, występujące w polskim społeczeństwie. Nadwaga fatalnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Dlatego trzeba zrobić wszystko aby do nadwagi nie dopuścić. Ruchu w połączeniu z właściwym zbilansowanym odżywianiem, jest dobrym sposobem na utrzymanie prawidłowej wagi i sylwetki.

Dlaczego herbatka Ning Hong

Medycyna chińska od wielu lat zaczęła przeżywać swój renesans. Fitoterapeuci z USA i Wielkiej Brytanii używają herbaty Ning Hong, dodatkowego składnika diet. Jako że kraje te mają znacznie większe problemy z otyłością niż Polska warto wziąć to za istotne. Herbata Ning Hong z powodzeniem może być stosowana z substancjami i produktami odchudzającymi. Zalety stosowania tej znanej chińskiej herbaty Ninghong Health Protection Tea doceniło już wiele osób na całym świecie. Trafia ona do bardzo wielu krajów Świata, a teraz jest dostępna także w Polsce. Jest dostępna na rynku od kilku lat a opakowanie jest rozpoznawalne ze sklepów zielarskich. Ciekawa forma zapakowania w pojedyncze torebki jest również doceniana przez wiele osób.

Składniki:

Herbata Ning Hong (Camelia Sinensis) 76%, kłacze pochrzynu (Rhizoma Dioscoreae)- 15%, liść malwy (Malva Verticillata Folium)- 5 %, owoc głogu (Fructus Crataegi) – 4%  

Składniki odżywcze i inne substancje Jedna saszetka  (3 g) % realizacji zalecanego dziennego spożycia (RDA)
Witamina C 12 mg 20,00%
Białko 0,71 g
Katechiny 0,55 g
Witamina A 164 µg 20,50%

Sposób użycia:

Osoby dorosłe 1 torebkę zalać wrzątkiem i pozostawić na ok. 5 min. Herbatę należy starannie parzyć, można dolewać nawet kilkukrotnie wrzątkiem jeden napar.

Przechowywanie:

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, nie przekraczającej 25ºC, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Środki Ostrożności:

Produkt nieprzeznaczony dla małych dzieci Nie zaleca się stosowania kobietom w ciąży, karmiącym matkom oraz osobom wrażliwym na składniki preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.

Zawartość netto:

90g (30 saszetek x 3 g)

Producent:

NingHong Co. Ltd. Janxi Province, Chiny.

Importer:

MERIDIAN, ul. Mogielnicka 19, 05-600 Grójec

Produkty powiązane