Kategorie Bloga

Główna

Olej lniany tłoczony na zimno 1000ml BIQOIL

5907722370044

BIOOIL »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

41,90 zł

Więcej informacji

OLEJ LNIANY WYSYŁAMY SCHŁODZONY Z LODÓWKI DODATKOWO ZAPAKOWANY W SPECJALNE OPAKOWANIE STYROPIANOWO TEKTUROWE DAJĄCE ZABEZPIECZENIE PRZED JEGO ZAGRZEWANIEM SIĘ.

OLEJ LNIANY z LABORATORIUM BIOOIL jest tłoczony na zimno z najwyższej jakości, specjalnie wyselekcjonowanych odmian lnu. Olej ten zawiera ponad 50% Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT) Omega 3, dzięki czemu jest w stanie zrównoważyć ich niedobory. To produkt w pełni naturalny, nieoczyszczony, dzięki czemu zachowuje wszystkie cenne właściwości ziarna, z którego powstał, nie zawiera konserwantów ani żadnych innych sztucznych dodatków. Szklane ciemne butelki chronią olej przed szkodliwym dostępem światła. OLEJ LNIANY może być spożywany samodzielnie lub jako dodatek do sałatek, jogurtów czy zimnych sosów. OLEJ LNIANY OmegaLen® odznacza się  działaniem w wielu obszarach. Ze względu na swoje właściwości OLEJ LNIANY można również stosować zewnętrzne jako kosmetyk. Działa na skórę łagodząco, regenerująco, przeciwzmarszczkowo, przeciwzapalnie i nawilżająco. Jest doskonały do skóry tłustej i trądzikowej. Może być stosowany w maseczkach i zabiegach pielęgnacyjnych na ciało, włosy i paznokcie.

Prosto z tłoczni
Nasze oleje są rozlewane w tłoczniach niemal pod zamówienie! W związku z tym, że naszym atutem jest najwyższa świeżość oleju, nigdy nie tłoczymy na zapas. Dziś zamawiasz, my dziś tłoczymy, jutro wysyłamy do Ciebie butelkę najświeższego oleju, dzięki czemu możesz się nim cieszyć nawet kilka miesięcy.

Bez goryczy
Zamów nasz olej lniany bez goryczy. Ciesz się zimnotłoczonym olejem lnianym o przyjemnym naturalnym smaku i lnianym aromacie. Wysoka zawartość kwasu linolenowego (Omega-3) sprawia, że olej lniany BIQ OIL jest najlepszym olejem lnianym do diety dr Budwig. 100% OLEJ LNIANY do diety Budwig (tzw. budwigowy) z pierwszego tłoczenia, nieoczyszczony, jest tłoczony na zimno z najwyższej jakości siemienia lnianego. Olej ten jest bogatym źródłem Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych Omega 3. OLEJ LNIANY OmegaLen® to produkt w 100% naturalny, nieoczyszczony. Dzięki temu zachowuje wszystkie cenne właściwości ziarna, z którego powstał. Nie zawiera konserwantów ani żadnych innych sztucznych dodatków. Szklane ciemne butelki chronią olej przed szkodliwym działaniem promieni UV.

3x testowany
W trosce o najwyższą jakość produktu, który Ci dostarczamy, regularnie badamy nasz olej oraz surowce z jakich powstaje. Proces produkcji oleju przechodzi przynajmniej 3 testy – na etapie wyboru odpowiedniej jakości surowca, na etapie tłoczenia oraz przed butelkowaniem. Eliminujemy tym samym wszelkie czynniki, które na etapie produkcji mogłyby negatywnie wpłynąć na jakość oleju. Chcemy, by do Ciebie trafił olej o najwyższej jakości – smaczny, bezpieczny, zdrowy.

JAK NALEŻY PRZECHOWYWAĆ OLEJ LNIANY, ABY ZACHOWAŁ SWOJE WŁAŚCIWOŚCI

• Olej lniany tłoczony na zimno ze względu na nietrwałość NNKT  Omega 3 należy przechowywać w temperaturze od 4oC do 10oC. Zaleca się również brak dostępu światła i powietrza w zamkniętej butelce z ciemnego szkła.

Wartości odżywcze
Wartość odżywcza w 100 g produktu3700kj/900kcal
Tłuszcz 100g
w tym:
Kwasy tłuszczowe nasycone 10g
Kwasy tłuszczowe jednonienasycone 21g
Kwasy tłuszczowe wielonienasycone 69g
Węglowodany 0g
w tym:
cukry 0g
białko 0g
sól

Przechowywanie:

Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce w temperaturze 4-10 stopni C , chronić przed światłem

Zawartość:

1000ml

Producent:

BIQOIL

Produkty powiązane