Kategorie Bloga

Główna

Acerola Naturalna Vitamina C 120tabl ALINESS

5902596935221

Aliness »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

33,90 zł

Więcej informacji

Suplement diety

Acerola jest znana z faktu że jest ona owocem najbogatszym w naturalnie występującą witaminę C. Zawiera ona nawet do 4,5% witaminy C (czyli 4500 mg na 100 g owocu), co daje wynik wyższy niż zawartość witaminy C w owocach cytrusowych i ponad 10 razy więcej niż w dobrze nam znanej porzeczce czarnej. Jeden lub dwa owoce Aceroli, zależnie o swojej wielkości oraz zawartości kwasu askorbinowego, zapewniają człowiekowi rekomendowaną dzienną dawkę witaminy C. Największą zawartość kwasu askorbinowego posiadają owoce 15 dniowe, natomiast w momencie kiedy dojrzeją, wówczas zawartość w nich witaminy C spada o około 40%. Drzewa aceroli które rosną w cieniu mają mniejszą zawartość witaminy C w owocach niż te rosnące na słońcu. Nie bez znaczenia dla zawartości naturalnej witaminy C jest także pora roku oraz rejon uprawy Aceroli. Naturalna witamina C z owoców Aceroli jest powszechnie pozyskiwana w postaci ekstraktów/wyciągów, które są często podstawą suplementów zawierających dobrze przyswajalną naturalną formę witaminy C.

Suplement diety Acerola 125 mg Aliness jest produktem opartym o całkiem naturalny składnik, jakim jest ekstrakt z owoców Aceroli 4:1 który zawiera aż 125 mg naturalnej witaminy C w jednej tabletce.

Składniki:

wyciąg z owoców aceroli, celuloza mikrokrystaliczna: substancja wypełniająca,  dwutlenek krzemu: substancja wiążąca.

1 tabletka zawiera:

wyciąg z owoców aceroli 500 mg(malpighia glabra) zawierający naturalna witaminę c 125 mg, dwutlenek krzemu.

Sposób użycia:

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1-3 tabletki w trakcie lub po posiłku popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto:

120tabl

Producent:

MedicaLine

Dodatkowe informacje na temat Aceroli możemy odnaleźć w poniższym artykule:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6098779/pdf/13197_2018_Article_3309.pdf

którego autorami są: Anand Prakash oraz Revathy Baskaran

Produkty powiązane