Kategorie Bloga

Główna

OPC zmielone pestki winogron 200g BIOGENEZA

0000004561

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

36,72 zł

Więcej informacji

OPC - zmielone pestki winogron 200g

suplement diety

produkt łatwo przyswajalny przez organizm charakteryzuje się:

  • wysoka zawartością OPC (naturalnie występujące polifenole 2,2 g/100g produktu)

  • ponad 50% zawartością substancji balastowych 

Sproszkowane pestki winogron z których składa się OPC uzyskane zostały z wytłoczonych na zimno pestek pozyskanych z dojrzewających w słońcu czerwonych winogron, pochodzących z prowadzonej w warunkach kontrolowanych uprawy biologicznej.

Pestki winogron stanowią najbogatsze żródło oligometrycznych polifenoli spośród wszystkich środków żywnościowych, Sproszkowane pestki winogron to naturalne źródło proantocyjanidyn (OPC), wtórnych substancji roślinnych z grupy polifenoli. Dzięki polifenolom i proantocjanidynom możemy optymalnie chronić organizm przed bardzo niebezpiecznym działaniem wolnych rodników.

Żaden powszechnie stosowany środek ani składnik spożywczy nie zawiera tak wysokiego stężenia naturalnych antyoksydantów, a co za tym idzie nie dysponuje równie wysokim potencjałem przeciwutleniającym jak sproszkowane pestki winogron. 

Właściwości ochronne jakimi dysponują sproszkowane pestki winogron dla komórek, bywają uważane przez specjalistó za blisko 40-krotnie wyższe od tych w witaminie E i 18 razy silniejsze od występujących w witaminie C.                                                                                          

Dodatkowo sproszkowane pestki winogron charakteryzują się naturalnie wysoką zawartością substacji balastowych/błonnika oraz mineralnych/pierwiastków śladowych; wapnia, magnezu i żelaza.

OPC czyli sproszkowane pestki z czerwonych winogron pochodzące z kontrolowanych upraw biologicznych to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie naturalne produkty prozdrowotne.

Zalecany sposób spożycia: 

1 łyżka stołowa dziennie(6-8 g)wypić z 200 ml wody lub soku.

Składniki:sproszkowane pestki winogron

Uwaga:

Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla dzieci. Chronić przed wilgocią. Pamiętaj, że zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycjiPojemność:

200gProducent:

BIOGENEZA

Opinie

Napisz opinię

OPC zmielone pestki winogron 200g BIOGENEZA

OPC zmielone pestki winogron 200g BIOGENEZA

Napisz opinię

Produkty powiązane