Kategorie Bloga

Główna

Pokrzywa mielona susz ziołowy 200g NATURA WITA

5902194540483

NATURA WITA »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

17,00 zł

Więcej informacji

Pokrzywa mielona susz ziołowy NATURA WITA

Pokrzywa (Urtica L.) to jednoroczne rośliny zielne z rodziny pokrzywowatych. Rosną niemal na całej kuli ziemskiej. Liść pokrzywy stosuje się w chorobach krwi, w niedokrwistości, w białaczce, w krwawieniach z żołądka, z jelit i z nosa, w problemach z ciśnieniem krwi, w przypadkach zwężonych naczyń krwionośnych, również wieńcowych, w miażdżycy i w niewydolności serca. Stosowany jest jako środek oczyszczający w złej przemianie materii, w alergii, w nieprawidłowym funkcjonowaniu nerek, w zapaleniu dróg moczowych oraz wzmacniający w przypadku wyczerpania, znużenia, uporczywych bóli głowy, łatwego męczenia się związanego z przepracowaniem. Stwierdzono również korzystne działanie w okresie rekonwalescencji w związku z przebytymi chorobami, a także w przypadku osłabienia organizmu i w częstych infekcjach wszelkiego rodzaju.Sposób przygotowania:

1 łyżkę produktu wymieszać z wodą sokiem lub innym płynem. Może służyć jako dodatek do koktajli, surówek, jogurtów, serków i innych produktów spożywczych.

Skład:

pokrzywa liść

Masa netto:

200g

Producent:

Wyprodukowano dla Natura Wita Sp. z o.o. Kopernia 9, 28-400 Pińczów przez Natur-Vit Sp. z o.o. Bogucice Pierwsze 37, 28-400 Pińczów

Opinie

Napisz opinię

Pokrzywa mielona susz ziołowy 200g NATURA WITA

Pokrzywa mielona susz ziołowy 200g NATURA WITA

Napisz opinię

Produkty powiązane