Kategorie Bloga

Główna

Nopalina MAX 500g REPUBLIKA ZDROWIA

5903111555320

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

69,12 zł

Więcej informacji

Nopalina MAX

suplement diety

UWAGA

AKTUALNIE POSIADAMY CZYSTY --NOPAL-- PROSZEK Z KAKTUSA OPUNCJI --Niebawem będzie też dostępna NOPALINA KTÓRA AKTUALNIE NIE JEST DOSTĘPNA U PRODUCENTA-----NOPAL PROSZĘ PATRZEĆ PONIŻEJ W PRODUKTACH POWIĄZANYCH

NOPALINIA MAX -Produkt jest skomponowany tak że użyte do niego składniki są w 100% naturalne, a ich działanie polega na działaniu na najważniejsze mechanizmy wpływające na utratę wagi. Nopalina Max to produkt w którym zawarto szereg składników sproszkowanych zawierających naturalne formy błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego, a także tak zwany NOPAL czyli proszek z kaktusa.

Nopalina Max to oprócz całkowicie naturalnego składu, również specyficzne, opracowane z myślą o zwiększaniu skuteczności proporcje. Nopalina jest podana w postaci proszku zawierającego składniki wyciągi roślinne i ziarna.

Najważniejszym składnikiem i zarazem substancją czynną jest tu suszona łodyga kaktusa opuncja figowa, rosnąca i zbierana na terenach pustyń Meksyku. Nopalina została wpisana na listę Światowej Organizacji Zdrowia z charakterystyką substancji posiadającej specyficzne właściwości w profilaktyce otyłości.

W specyficznym połączeniu z resztą w pełni naturalnych składników NOPALINIA MAX spełni najbardziej wszechstronne i wyjątkowo bezpieczne wsparcie w redukcji.

Skład:

Nasiona lnu odtłuszczone, otręby owsiane, otręby pszenne, łodyga kaktusa -  opuncji figowej (Opuntia ficus indica), łuski nasion  babki jajowatej (Plantago ovata), nasiona babki płesznik (Plantago psyllium), źdźbła młodego jęczmienia (Hordeum vulgare L).

Sposób użycia:

Należy odmierzyć 1 łyżkę stołową Nopalinii Max, następnie wymieszać ją z 1 szklanką wody, soku lub mleka. Pozostawić do namoczenia przez 5 do 30 minut. Tak przygotowaną mieszaninę wypijać 2 razy dziennie zamiast posiłku lub między posiłkami. Najskuteczniej działa jako drugi posiłek w ciągu dnia, a następnie na wieczór zamiast lub na początek kolacji.

Ważne:

W trakcie stosowania produktu Kuracji powinno się wypijać minimum 8 szklanek wody dziennie.

W początkowym okresie podczas stosowania produktu można przyjmować większą dawkę czyli do najwyżej dwóch płaskich łyżek stołowych Nopaliny Max w każdej z dwóch porcji dziennych. Maksymalna dzienna dawki produktu to 30 gram preparatu (około cztery płaskie łyżki stołowe lub dwie pełne duże łyżki stołowe).

ISTOTNE:

Produkt powinien być przyjmowany zmieszany z CO NAJMNIEJ 250 ml płynu (1 szklanka). Przyjmowanie bez wystarczającej ilości płynu może powodować problem z połknięciem a nawet zadławienie. Nie zaleca się stosowania Nopaliny Max u osób, które mają problem z połykaniem.

Nopalinia Max (Nopal) to całkowicie naturalny, nieprzetworzony chemicznie produkt w formie proszku, nie posiadający ze względu na niektóre składniki, zdolności całkowitego rozpuszczania w płynie. Wynika to z faktu, że produkt nie został wzbogacony żadnymi sztucznymi substancjami.Nopalina Max nie posiada sztucznego smaku, nie jest środkiem w żadnym stopniu chemicznym, zawiera tylko naturalne składniki. Nopalina jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób które szukają naturalnych produktów zawierających błonnik, nopal i nie zawierających sztucznych dodatków.  

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przechowywanie:

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci w temperaturze pokojowej.

Masa netto:

500g

Producent:

Republika Zdrowia

Opinie

Ocena 
2018-01-05

Produkt spełnił moje oczekiwania POLECAM!!

Od jakiegoś czasu stosuję Nopalinę i nie ukrywam widzę efekty trzeba tylko się pilnować z regularnością jednak dla bardziej zdyscyplinowanych osób nie powinien to być problem polecam ;)

Napisz swoją opinię

Napisz opinię

Nopalina MAX 500g REPUBLIKA ZDROWIA

Nopalina MAX 500g REPUBLIKA ZDROWIA

Napisz opinię

Produkty powiązane