Kategorie Bloga

Główna

Młody jęczmień 1800 450mg 120tabl ALINESS

5902596935368

Aliness »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

31,90 zł

Więcej informacji

Suplement diety

Sproszkowany sok z młodego jęczmienia zawiera więcej wartości odżywczych niż młody jęczmień pochodzący z wysuszonych i zmielonych pędów.  Naturalny Młody Jęczmień marki Aliness jest suplementem o wysokiej zawartości substancji aktywnych. Nasz produkt jako jeden z nielicznych pochodzi z naturalnie wyciśniętego soku z pędów jęczmienia, dzięki czemu w 100% rozpuszcza się w wodzie. Naturalny Młody jęczmień Aliness bogaty jest w szereg ważnych składników witaminowo-mineralnych.

Marka Aliness oferuje zarówno formę tabletek (Naturalny Młody Jęczmień 1800), jak i proszku (Naturalny Młody Jęczmień PLUS Fibregum). Proszek z młodego jęczmienia można dodawać do posiłków: koktajli owocowych, warzywnych, musli, jogurtów, zup lub rozpuścić w wodzie i wypić.

Składniki: 

Sproszkowany sok z pędów młodego jęczmienia (Hordeum Vulgare L), celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca),  dwutlenek krzemu (substancja wiążąca).

Nazwa substancji 1 tabletka 4 tabletki
Sproszkowany sok z pędów młodego jęczmienia 450 mg 1800 mg

Sposób użycia:

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1-4 kapsułkiNie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto:

120tabl

Producent:

MedicaLine

Aliness

Ostrówiec 150, 05-480 Karczew

Produkty powiązane