Kategorie Bloga

Główna

Żurawina suszona 500g GRANUM

0000004813

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

14,58 zł

Więcej informacji

Żurawina suszona 500g

Składniki: 

żurawina suszona 54%, cukier 45%, olej słonecznikowy 1%

Produkt może zawierać śladowe ilości glutenu , orzechów ziemnych, nasion sezamu, gorczycy oraz soi

Zawartość:

500g

Producent:

GRANUM

O Producencie:

Granum (dawniej Grupa MTS) jest firmą produkującą oraz sprzedającą szeroki wachlarz produktów, z których wiele z nich opartych jest o naturalne składniki. Firma sprowadza towar od sprawdzonych dostawców z wielu krajów świata. W asortymencie firmy klienci znajdą między innymi surowce zielarskie, olejki eteryczne czy suplementy diety. Wszystkie produkty są konfekcjonowane przez tą firmę co daje gwarancję świeżości.

Nieustanny nadzór Inspekcji Sanitarnej oraz przestrzeganie procedur produkcji powodują, że klient dostaje taki produkt jaki zamawia i jest on wysokiej jakości. Jednym z bardziej popularnych produktów producenta jest z pewnością szeroko wykorzystywany teraz olej kokosowy nierafinowany, znajdujący swoje zastosowanie zarówno w kosmetyce jak i jako olej spożywczy.

Firma śledzi na bieżąco trendy na rynku co pozwala firmie opracowywać nowe i ciekawe produkty, na które jest obecnie zapotrzebowanie. GRANUM to firma, która rodziła się z idei. Z pasji, która pozwoliła połączyć różnych ludzi i w konsekwencji zbudować firmę o ogólnopolskim zasięgu.

Opinie

Napisz opinię

Żurawina suszona 500g GRANUM

Żurawina suszona 500g GRANUM

Napisz opinię

Produkty powiązane