Kategorie Bloga

Główna

Platyna koloidalna 300ml PRO AKTIV

5905133149099

PRO AKTIV »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

95,94 zł

Więcej informacji

Platyna koloidalnaNANO-PLATYNA KOLOIDALNA PT 50 (300 ml)

Pro-Aktiv oferuje Państwu nano-platynę koloidalną. Jest to preparat, który kontroluje proces utleniania, syntezy oraz wydalania. Nano-koloid działa na naszą skórę, gdyż zmniejsza przebarwienia naskórka. Sprawia, że zapachy stają się bardziej intensywne. Działa odmładzająco oraz redukująco na obumarłe tkanki.  Nadaje naszej skórze zdrowy wygląd oraz jędrność. Nano-platyna działa także pobudzająco w procesach oddychania, krążenia oraz wydalania. Wystarczy jej niewielka ilość, aby pobudzić i uregulować procesy enzymatyczne.

Jest to czysta forma platyny koloidalnej, nie jest skażona zanieczyszczeniami powierzchniowymi, które są typową pozostałością po po procesie rafinacji chemicznej. Proces tworzenia jest nadzorowany przez specjalistów. Jest to bezpieczny preparat, który poleca wielu farmaceutów. W czasach, gdy mamy w większości do czynienia ze sztucznymi produktami, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie choroby, proszę skonsultować się z lekarzem.


UWAGA:
Wszelkie informacje zawarte tutaj mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.
Pojemność:

300mlProducent:

Pro Aktiv 

Szersze informacje na temat Platyny możemy odnaleźć w opracowaniu przygotowanym przez:

Mgr inż. Jolanta Pulit, dr inż. Marcin Banach, prof. dr hab. inż. Zygmunt Kowalski, Instytut Chemii i Technologii Nieorganicznej, Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej, Politechnika Krakowska.

http://suw.biblos.pk.edu.pl/resources/i5/i9/i7/i3/r5973/PulitJ_WlasciwosciNanoczasteczek.pdf

Opinie

Napisz opinię

Platyna koloidalna 300ml PRO AKTIV

Platyna koloidalna 300ml PRO AKTIV

Napisz opinię

Produkty powiązane