Kategorie Bloga

Główna

Acerola Proszek 250g ALINESS

5902596935344

Aliness »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

58,10 zł

Więcej informacji

DARMOWA WYSYŁKA GRATIS !

Przy zakupie tego produktu całe zamówienie wysyłamy na nasz koszt!

Możesz dołożyć do swojego koszyka dowolny produkt za którego przesyłkę nie zapłacisz!

Wystarczy jedynie dokonać przedpłaty (przelew bankowy lub przelewy24) za złożone zamówienie oraz wybrać sposób dostawy: InPost Paczkomaty lub Pocztex Poczta Polska.

Suplement diety

Acerola jest znana z faktu że jest ona owocem najbogatszym w naturalnie występującą witaminę C. Zawiera ona nawet do 4,5% witaminy C (czyli 4500 mg na 100 g owocu), co daje wynik wyższy niż zawartość witaminy C w owocach cytrusowych i ponad 10 razy więcej niż w dobrze nam znanej porzeczce czarnej. Jeden lub dwa owoce Aceroli, zależnie o swojej wielkości oraz zawartości kwasu askorbinowego, zapewniają człowiekowi rekomendowaną dzienną dawkę witaminy C. Największą zawartość kwasu askorbinowego posiadają owoce 15 dniowe, natomiast w momencie kiedy dojrzeją, wówczas zawartość w nich witaminy C spada o około 40%. Drzewa aceroli które rosną w cieniu mają mniejszą zawartość witaminy C w owocach niż te rosnące na słońcu. Nie bez znaczenia dla zawartości naturalnej witaminy C jest także pora roku oraz rejon uprawy Aceroli. Naturalna witamina C z owoców Aceroli jest powszechnie pozyskiwana w postaci ekstraktów/wyciągów, które są często podstawą suplementów zawierających dobrze przyswajalną naturalną formę witaminy C.

Suplement diety Acerola proszek 250 g Aliness jest produktem opartym o całkiem naturalny składnik, jakim jest ekstrakt z owoców Aceroli 4:1 który zawiera aż 250 mg witaminy C w jednej miarce w wersji proszek. Czyli w całym opakowaniu mamy aż 250 porcji po 250 mg wit C w jednej porcji.

Składniki:

Wyciąg z owoców Aceroli (Malpighia Glabra) zawierający naturalna witaminę C

Nazwa substancji

1/2 płaskiej łyżeczki

Wyciąg z owoców Aceroli

w tym witamina C

1 g

250 mg (312 %*)

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1/2 płaskiej łyżeczki dziennie. Rozpuścić w letniej wodzie i wypić lub dodać do posiłku: jogurtu, twarożku, musli. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zrównoważonej i zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, szczelnie zamkniętym, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i dostępem powietrza.

Zawartość netto:

250g (250 porcji) 

Producent:

MedicaLine

Aliness

Ostrówiec 150, 05-480 Karczew

Dodatkowe informacje na temat Aceroli możemy odnaleźć w poniższym artykule:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6098779/pdf/13197_2018_Article_3309.pdf

którego autorami są: Anand Prakash oraz Revathy Baskaran

Produkty powiązane