Kategorie Bloga

Główna

Ultimate Ashwagandha KSM-66 250mg 60kaps SWANSON

087614028590

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

34,25 zł

Więcej informacji

Ultimate Ashwagandha KSM-66 250mg 60kaps SWANSON

suplement diety

 

1 kapsułka

Ashwagandha ekstrakt KSM-66®certyfikowana
organiczna (Withania Somnifera) (korzeń)
(standaryzowana do min. 5%
witanolidów)

250mg

 

(12,5mg)

SKŁADNIKI: Ashwagandha, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, mąka ryżowa, substancja wypełniająca: dwutlenek krzemu, ekstrakt ryżowy.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawartość netto:

60kaps

Producent:

SWANSON 

SWU859

087614210032

SWU1003

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Ashwagandha polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Ultimate Ashwagandha SWANSON to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Withania Somnifera i jej właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich. Jednym z opracowań, które w szczegółowy opisuje Ashwagandhę jako surowiec zielarski jest opracowanie w języku angielskim napisane na potrzeby Gujarat Ayuverd University znajdującego się w Indiach, które możemy znaleźć Tutaj

Opinie

Napisz opinię

Ultimate Ashwagandha KSM-66 250mg 60kaps SWANSON

Ultimate Ashwagandha KSM-66 250mg 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane