Kategorie Bloga

Główna

Bioperyna 60kaps SWANSON

087614023083

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

24,50 zł

Więcej informacji

Bioperyna 60kaps SWANSON

suplement diety

 

1 kapsułka

Bioperine® Nature's Thermonutrients®
(pieprz czarny, owoc) (standaryzacja
do min. 9,5mg piperyny)

 10mg

SKŁADNIKI: Bioperyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, otoczka kapsułki: żelatyna, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu  dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkt nie wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Bioperine® i Nature’s Thermonutrient®są znakami zastrzeżonymi przez Sabinsa Corp.

Zawartość netto:

60kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

SWU308

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Bioperyna polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Bioperyna SWANSON to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Pieprz czarny i jego właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat jego możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Bioperyna 60kaps SWANSON

Bioperyna 60kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane