Kategorie Bloga

Główna

Cayenne 300kaps SWANSON

087614015033

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

64,90 zł

Więcej informacji

Cayenne - suplement diety

1 kapsułka

% realizacji dziennego zapotrzebowania RDA

Pieprz kajeński (owoc) [40.000 SHU (miara ostrości Scoville'a)]

450mg

*

Skład:

Pieprz kajeński, otoczka kapsułki - żelatyna, substancja wypełniająca - mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające - stearynian magnezu i dwutlenek krzemu

Sposób użycia: 

Jedna kapsułka dziennie

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto:

300kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

SW503

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Pieprz Cayenne polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Cayenne w kapsułkach firmy Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Pieprz Kajeński i jego właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Cayenne 300kaps SWANSON

Cayenne 300kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane