Kategorie Bloga

Główna

Cytrynian Wapnia & Witamina D-3 250tabl SWANSON

087614018102

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

69,50 zł

Więcej informacji

Cytrynian wapnia & Witamina D-3 - suplement diety

Wartość odżywcza

2 tabletki

% realizacji dziennego 
zapotrzebowania RDA

Witamina D-3 (cholekalcyferol)

10µg

 200%

Wapń (z cytrynianu wapnia)

630mg

79%

Składniki:

Witamina D - cholekalcyferol/D-3, wapń, stabilizator: hydroksypropylometyloceluloza, sól sodowa karboksymetylocelulozy, trójacetyna, substancja wiążąca: kwasy tłuszczowe, barwnik: dwutlenek tytanu, substancje przeciwzbrylające: krzemian magnezu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, hydroksypropyloceluloza i dwutlenek krzemu, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje słodzące: skrobia, sacharoza, substancja nabłyszczająca: wosk carnauba, regulator kwasowości: askorbinian sodu, średniołańcuchowe trójglicerydy (kokos), tokoferole. Zawiera orzechy (kokos).

Sposób użycia:

Dwie tabletki dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawartość netto:

250 tabl

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

SW810

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Cytrynian wapnia & Witamina D-3 polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Cytrynian Wapnia & Witamina D-3 w tabletkach firmy Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Cytrynian Wapnia oraz Witamina D-3 i ich właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Cytrynian Wapnia & Witamina D-3 250tabl SWANSON

Cytrynian Wapnia & Witamina D-3 250tabl SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane