Kategorie Bloga

Główna

Full Spectrum True Cinnamon (Cynamon Cejloński) 120kaps SWANSON

087614114415

SWANSON »

Zapytaj o produkt
Dostępność produktu:

Produkt chwilowo niedostępny

31,50 zł

Więcej informacji

Full Spectrum True Cinnamon (Cynamon Cejloński) 120kaps SWANSON

suplement diety

Cynamon Cejloński to gatunek drzewa, które należy do rodziny wawrzynowatych (łac. Lauraceae) i pochodzi przede wszystkim z obszarów, które charakteryzuje tropikalny klimat (Indie, Sri Lanka czy Birma), obecnie jednak był introdukowany również na innych kontynentach a jego uprawy są zlokalizowane głównie w Azji Afryce czy Ameryce Południowej jak i również Środkowej. Drzewo to jest obecnie bardzo porządane ze względu na cynamon, przyprawę, która często jest wykorzystywana w kuchniach całego świata. Cynamon Cejloński uznawany jest za jedną z najszlachetniejszych odmian tej przyprawy. Warto nadmienić fakt, iż cynamon to przyprawa, która uzyskiwana jest z kory drzewa cynamonowca, a co za tym idzie czystość środowiska, w którym drzewo rośnie jest kluczowe dla jakości produktu końcowego.

2 kapsułka

4 kapsułki

Cejloński cynamon (Cinnamonum verum) 
(kora)

600mg

1200mg

Składniki:

Cejloński cynamon, otoczka kapsułki: żelatyna, żelatyna, mąka ryżowa, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

Sposób użycia:

2 kapsułki 1-2 razy dziennie z jedzeniem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawartość netto:

120kaps

Producent:

SWANSON HEALTH PRODUCTS

USA

SW1752

087614117522

Informacje o producencie:

Swanson Health Products to firma, której historia sięga 1969 roku. Została założona z inicjatywy człowieka, pasjonata. Po dziś dzień Firma Swanson kontynuuje zapoczątkowaną wiele lat temu idee dostarczając swoim Klientom suplementy diety zarówno na terenie Stanów Zjednoczonych jak i również w innych częściach Świata.

Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanego produktu. Od samego początku swojego istnienia firma stawiała na wysokiej jakości oraz innowacyjne surowce, przez co przez lata zyskała wielu zwolenników oraz stałych i powracających Klientów.

Firma nieustannie stara się aby:

Cena oferowanych produktów była możliwie przystępna.

Czystość oraz jakość produktu była na wysokim poziomie.

Aby zagwarantować Klientom produkty, które znajdują się w czołówce światowej w swojej dziedzinie firma wdrożyła certyfikat Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), która gwarantuje że odpowiednie składniki są testowane na wielu etapach produkcji, aby upewnić się że produkt, który zostanie dostarczony w ręce Klienta spełni jego oczekiwania.

Wybrane Suplementy Swanson są ponadto badane w niezależnych laboratoriach w celu potwierdzenia zgodności z opisem na opakowaniu.

Cynamon Cejloński w kapsułkach polecana może być szczególnie osobom chcącym uzupełnić w diecie niedobór składników występujących w tym produkcie.

Full Spectrum True Cinnamon (Cynamon Cejloński) w kapsułkach firmy Swanson to wysokiej jakości produkt znanego amerykańskiego producenta suplementów diety.

Cynamon Cejloński i jego właściwości są szeroko opisywane w fitoterapii. Informacje na temat ich możliwego działania można znaleźć na blogach, opracowaniach naukowych, książkach, literaturze zielarskiej i forach zielarskich.

Opinie

Napisz opinię

Full Spectrum True Cinnamon (Cynamon Cejloński) 120kaps SWANSON

Full Spectrum True Cinnamon (Cynamon Cejloński) 120kaps SWANSON

Napisz opinię

Produkty powiązane